Feng šuej osobnosti

zpět

Článek pojednává o skupinové terapii - prožitkovém semináři v čisté přírodě chorvatského ostrova Brač.
Ten název mě silně přitahoval. Sama se Feng šuej už trochu zabývám a teď prý Feng šuej osobnosti. Co to bude?
Tak jsem se informovala u pořadatelky - učitelky kurzu. Půjde prý o zvýšení citlivosti našeho vnímání. Dobrá, řekla jsem si, zkusím to. Už nějakou dobu jsem na nějakém duchovním kurzu nebyla, třeba si prohloubím životní zkušenost.


A stalo se. Už "rozlosování" míst v autobuse a na pokojích se ukázalo přínosné a naznačovalo budoucí kamarádství nebo řešení aktuálních problémů, lidských vztahů.
Vlastně bylo náplní semináře "jen" známé učení o čakrách a jejich významu v našem životě, ale nikdy člověk nevstoupí do "stejné" řeky a poznání se neustále prohlubuje.
Při skupinových hovorech se účastníkům čistily představy o sobě a druhých, dvojice si zrcadlily své vlastnosti, tříbily postoje k druhým lidem, lépe pochopily úkoly svých životů. Tak tohle zní jako klišé, ale když dostanete konkrétní úkol třeba pro 5. čakru (o komunikaci), tak uvidíte, kolik lidí a jak si s tím tvořivě poradí...
Prožili jsme osm dní tvůrčí práce, komunikace, odpočinku a myslím, že to by dnes potřeboval každý člověk v době přesunu do nového tisíciletí, které po nás bude požadovat vyšší hladinu svých energetických vibrací. A jen někteří to zvládnou a neukončí předčasně svoji přítomnou inkarnaci.
Jde o hodně, přátelé. Už nebude platit jako dřív: "Kdo nemá lokty, nepřežije", ale "Kdo není tolerantní, nepřežije"... Je to jako v bibli, kterou tvoří Starý a Nový zákon: Po prvotním stadiu
"Oko za oko, zub za zub" přichází Ježíš se svým učením o lásce a odpuštění - jako učivo pro pokročilé. Neboť v životech je to jako ve škole: Každý ročník přináší nové učivo a staré už se znovu a znovu dokola neučí. Když Vás v první třídě naučí číst, psát a počítat, v 2. třídě to už není potřeba, přichází něco dalšího. A podobně po základní škole přichází střední a tak dále. A vzpomeňte si, jak citliví jste byli v první třídě ZŠ nebo SŠ, než jste se s novou kvalitou vyrovnali...A ve "třeťáku" SŠ už jste se cítili jako "mazáci"... A tak stále pokračujeme kupředu. Úkoly budou těžší, vibrace naší Země budou vyšší, bude to chtít souzvuk z naší tělesné strany, odezvu celého našeho energetického systému... Tak buďme připraveni a vyladěni. A to chce nejen aktivně pracovat, ale i pravidelně relaxovat, pohybovat se (cvičit) a meditovat. Tam mějme rovnováhu, která dovolí udržet se v souladu s měnící se energetikou naší velké Matky, která nás tu živí a dovoluje, abychom na ní vyzrávali ve vyšší bytosti, schopné udržovat ji v pořádku, bez katastrof. Ona byla hodně trpělivá s námi dětmi, ale teď už očekává naše vyzrálé chování.
A to předpokládá, že v první řadě pochopíme sami sebe.

autor: PhDr. Pavla ŠÁCHOVÁ; www.celostnimedicina.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz