Film

Výběr dle tématu

FilmTipy na výletDivadlo
VýstavyKoncertyOsobnosti


Článků o filmu: 136
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 23
28. června 2018 |Volný čas

53. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Karlovarský filmový festival se již každoročně koná na začátku léta. Letošní 53.ročník začíná 29. června. Připraveny budou filmy z celého světa v několika kategoriích, hodnoceny budou odbornou i diváckou porotou. Těšit se můžete na filmové premiéry, předpremiéry a videoprojekce, ale i celou řadu doprovodných akcí jako jsou např. hudební koncerty.

2. července 2014 |Volný čas

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Karlovarský filmový festival se již každoročně koná na začátku léta. Letošní 49.ročník začíná 4.července. Mezi sedmi světovými a pěti mezinárodními premiérami budou uvedeny dva české filmy a vůbec poprvé snímek animovaný.
8. března 2014 |Volný čas

Mezinárodní filmový festival Febiofest 2014

Díky širokému záběru programu i vybraných filmů přináší Febiofest to nejnovější z filmové produkce celého světa. Samozřejmostí jsou zajímaví hosté, inspirativní setkání, atraktivní hudební doprovodný program a workshopy.
11. března 2013 |Volný čas

Mezinárodní filmový festival Febiofest 2013

Datum konání oblíbeného mezinárodního filmového festivalu se přiblížilo. Tentokrát již půjde o 20.ročník. Díky širokému záběru svého programu i vybraných filmů přináší to nejnovější z filmové produkce celého světa. Samozřejmostí jsou i slavní hosté.

19. února 2013 |Volný čas

Festival španělských filmů La Película

Příznivci španělské produkce se mohou těšit na snímky oceněné na filmových festivalech, připraveny jsou komedie, dramata, fantaskní horory, thrilery, či dokumenty přinášející pohled na současnost i minulost Španělska a Latinské Ameriky.
10. ledna 2013 |Volný čas

Festival hudebních filmů

Pro všechny milovníky dobrých filmů a dobré hudby připravilo Městské kulturní zařízení ve Šternberku Festival hudebních filmů. Výběr filmů je dobře zvolený, máte se proto na co těšit.
Článků o filmu: 136
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 23

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz