Grand Restaurant Festival 2016

zpět

Oblíbený gastronomický svátek všech labužníků probíhá přímo v interiérech vybraných podniků vysoce hodnocených v celostátní anketě Maurerův výběr Grand Restaurant. Ochutnejte luxusní delikatesy v nejlepších restauracích za zvýhodněné festivalové ceny.

Labužnický zážitek
Šéfkuchaři prestižních restaurací z jubilejního XX. vydání Maurerova výběru Grand Restaurant nabízí zvýhodněné degustace od 250 Kč v kategoriích Gastronaut, Terroir a Inspirace. Výjimečnou ingrediencí festivalu je pokrm ve stylu "Taste-Waste". Jen v Evropě se promrhá téměř 40% všech potravin a surovin. Ani nám to není jedno! Během festivalu ochutnáte jak plýtvání vnímají významní šéfkuchaři z celé ČR.

Úvodní Galavečeře
Grand Restaurant Festival zahájí 15.1. 2016 úvodní Galavečeře ve stylu “Taste-Waste” v restauraci Bellevue. 12 degustačních chodů od 3 chefů: Nicolas Isnard, z Francie (*Michelin), Mahavir Kanswal z Indie a Marek Šáda z Česka. Kromě amuse-bouche, na každém talířku během 3 samostatných chodů budou návštěvníkům servírovány vždy 3 různé degustační porce snoubené s vínem a nealko nápoji. Budete svědky unikátní ochutnávky vysoké gastronomie, ale též si budete mezi sebou moci tipovat, který chod je od jakého kuchaře? Francouze? Inda? Nebo Čecha?

Skutečně kvalitní gastronomie
Myšlenkou tohoto festivalu je umožnit komukoliv, kdo má zájem o kvalitní gastronomii, aby navštívil nejlepší a zároveň leckdy dražší podniky této země, a to za symbolické ceny. Hostům GRF by nemělo být jedno, co si dávají do pusy. Součástí festivalu jsou již zmíněné Mňam Balíčky, Busy a Vlaky, které navazují na projekt Mňam Tour - cestování za jídlem.

Kdy:
15. leden 2016 - 28. únor 2016

Kde:
Téměř 100 restaurací v České republice, viz na www.grandrestaurantfestival.cz. Restaurace si pro vás připravily shodně tři různá degustační menu, které si můžete předem objednat a zaplatit.

Ochutnávkové a degustační balíčky můžete objednat na:
www.grandrestaurantfestival.cz

Více informací:
www.grandrestaurantfestival.cz
www.kudyznudy.czvyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz