Hejbejte se

zpět

Všimli jste si, že přehoupnutím hodinové ručičky přes dvanáctku v noci ze Silvestra na Nový rok, se mění náplň reklam? A že místo lákadel jídla na nás útočí zaručené tipy na hubnutí, přípravky pro ideální postavu a nabídky bezbolestných zákroků?

Snaží se nám vnutit myšlenku, že po období hřešení je čas myslet na to, jak budeme vypadat v létě v plavkách. Ať se nám to líbí nebo ne, je to tak. A je také pravda, že opravdu mezi naše každoroční předsevzetí patří začít dodržovat zdravou životosprávu, chodit pravidelně cvičit a jíst dietně. Plán je jedna věc a realizace druhá. Únor se blíží ke konci, tak jak jste na tom?

Zásoby vánočního cukroví jsou snězené, v mrazáku nebo vyhozené (těch silnějších z vás) a vaječný likér je vypitý. Stále jste plné nadšení. Smutná realita říká, že reklama nereklama, nejzaručenější způsob pro zhubnutí je aktivní pohyb (doprovázaný správným jídelníčkem samozřejmě). Ve skříni máte připravený nový cvičební úbor, dokonce jste se domluvily jste se kamarádkou, že do toho půjdete společně. Ale kam a kdy? Nezodpovězené otázky jsou nepřítelem odhodlání...

Možná máte své oblíbené studio už z loňského roku - gratulujeme vám. Ale možná byste rády vyzkoušely třeba bosu a nevíte, kdo toto cvičení u vás ve městě pořádá. Byla by škoda nesplnit vaše předsevzetí s výmluvou typu "když já nevím, kde se cvičí". Ještě že máme internet! Existují internetové portály, kde můžete najít potřebné informace. Seznam sportovních klubů a zařízení, včetně rozpisů jednotlivých hodin a podrobných informací.

Jedním z takových je www.hejbejtese.cz

Najdete tu databázi více než 1000 sportovišť a sportcenter v celé České republice. Není nic snazšího, než si jednoduše ve vyhledávácím formuláři vybrat město, oblíbenou aktivitu a nechat si zobrazit všechna místa, kde se můžete protáhnout a zacvičit si dle libosti.

Nejtěžší je začít. Jakmile s cvičením začnete, endorfiny vás dostanou. Držíme vám palce. A pokud by se náhodou stalo, že se vám cvičební úbor někam ztratí, tak si o sportování můžete alespoň číst.... a zkusit to zase příští rok.
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz