Hit letošního podzimu a zimy!

zpět

Na molech kolekcí pro podzim/zimu 2006 se legíny objevovaly v různých variacích a stylech, ale hlavně se kombinovaly na sto způsobů. Legíny můžete použít pod sukni nebo šaty. Naprosto ideální outwear pro ženy, které se bojí ukázat nohy. Legíny stehna stáhnou a i opticky nohy zúží. Naprostá jednička budete, když legíny sladíte do elegantního stylu sedmdesátých nebo osmdesátých let. Kozačky, vypasovaný kabátek, lehce natupírované vlasy s čelenkou a velké černé brýle. Překvapivě máme volnost i co se týče výběru bot. Záleží jen na vás, zda zvolíte lodičky, kozačky nebo botasky.

Snad největší výběr naleznete u sportovních značek. Sportovně-elegantní styl zde dovedla k dokonalosti Stella McCartney. Použila klasické tmavé barvy, ale i teplé odstíny hnědé, krémové, růžové a fialové. Sladila je se sportovními bundičkami do pasu, triky s lodičkovým výstřihem a teniskami.

Krásné modely navrhl i rebel módního domu Dior John Galliano. Černé legíny doplnil botami na vysoké platformě.
Pozadu rozhodně nezůstali ani další návrháři, legíny jsou letos horkým zbožím a na pultech se ani neohřejí.

Legíny jsou pro mnohé z nás zakódovány jako sportovní úbor do tělocvičny a pro jejich jiné využití ztrácíme odvahu. Nechte se ale inspirovat celebritami nebo obrázky z módní přehlídky vaší oblíbené značky. Myslím, že vás, stejně jako mě, spolehlivě přesvědčí.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz