HOLIDAY ON ICE 2010

zpět

HOLIDAY ON ICE - ENERGIA

SHOW ENERGIA JE O TOM, ČÍM JSOU VŠECHNY VĚCI VE VESMÍRU SPOJENY – ENERGIÍ. ZAČÍNÁ VÝBUCHEM BAREVNÝCH SVĚTEL ZE SUPERNOVY, ZATÍMCO BRUSLAŘI PŘEDSTAVUJÍ JEDNOTLIVÉ PLANETY. SPOLU S EINEM A STEINEM, DVĚMA KLAUNY, SLEDUJEME PROBUZENÍ SVĚTLA, ENERGIE A ELEMENTŮ NA ZEMI. SLEDUJEME ZROZENÍ, KDY SE ZLATÁ LABUŤ A NAGA, BŮH PLAZ, SETKAJÍ A TRANSFORMACÍ PLAZA VZNIKNE ČLOVĚK.

Ein a Stein poté objeví červenou pásku - metafora spojení mezi show a vesmírem - a vedou nás na Neptun, království podmořského boha a jeho panen a chlapců. Dále se podíváme na Mars, který představuje odvahu, sílu a oheň. Bohyně ohně přinutí Steina proskakovat ohnivými kruhy, aby prokázal svou sílu a odvahu. Tím Stein motivuje i svého přítele a spolu pak dále pokračují na Venuši. Venuše je láska. Šaman zde přivádí dohromady zvířata ze všech čtyř rohů spolu s velkým koněm, do kterého se Venuše zamiluje. Když to šaman vidí, kouzlem jej přemění v člověka, aby se mohli plně oddat své lásce.

Později jsme svědky svůdného tanga Slunce a Měsíce, kdy se Měsíc poddává hravosti Slunce. Veselí a hravost přetrvává a živou salsu spolu začínají tančit i všechny ostatní planety. Ein a Stein už jsou z oslav a her unavení, ale potkají Anju, kněžku, která je naučí, jak využívat světelnou energii vytvářenou z harmonie spojení Jin a Jang. Závěr je pojat v Bollywoodském stylu – masivní slavnosti Diwali. Diwali je každoroční oslava světla, jejímž poselstvím je sdělit nám, že bychom se měli spojit a využít energii světla kolem nás a v nás. Tak dosáhneme míru a harmonie.

Leden 2010
22.1.10 15:00 (Pá)
22.1.10 19:00 (Pá)
23.1.10 15:00 (So)
23.1.10 19:00 (So)
24.1.10 14:00 (Ne)

Zdroj: www.ticketportal.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz