Houpací sítě nejen pro venkovní relax

zpět

V houpací síti mohou pohodlně odpočívat nejen dospělí, ale také děti. Jemné houpání je uklidní a navodí pocit klidu a duševní rovnováhy. Navíc pokud máte prostor, může se síť stát celoroční součástí vašeho interiéru.

Brazilská technika ležení
Houpací sítě jsou v Brazílii mnohdy i dnes používané jako postel, proto jsou tak široké a pohodlné. Sítě bez tyčí se zavěšují ve výšce hlavy a ve vzdálenosti asi 3 metry, což způsobí vyvěšení sítě do hlubokého oblouku. To umožní, že si můžete lehnout našikmo z rohu do rohu, aby záda zůstala rovná. Tato technika ležení je také bezpečnější nehrozí totiž převrácení a vypadnutí ze sítě. Pro ty, kteří si zvykli na klasiku - sítě s tyčemi - je k dispozici také nabídka těchto sítí, které překvapí svou stabilitou. Sítě jsou tkané na ručních stavech a vyznačují se velkou pevností tkaniny.
polohy

Typy sítí
- sítě XXL obřích rozměrů s velkou nosností určené pro celou rodinu. Několik typů včetně provedení s tyčemi v pestrobarevných a přírodních provedeních (100% bavlna)

- sítě XL pro dva dospělé (100% bavlna), pestrobarevné

- sítě pro jednu osobu vč. provedení s tyčemi, přírodní i pestrobarevné

- sítě pro turistiku s hmotností od 0,3 kg (100% nylon) a nosností 90 kg, které je možné kombinovat s moskytierami a stanovým přístřeškem

- sítě z materiálů odolných působení UV-záření a povětrnostním podmínkám

- sítě pro větší děti ze 100% bavlny s nosností do 40 kg. Možnost volného zavěšení nebo umístění do stojanu

- kombinace sítě a kolébky pro děti do jednoho roku věku se stojany či bez, vyrobené z přírodních materiálů

Údržba
Houpací sítě pereme na 30°C v ruce. Po praní stejně jako po dešti látkové i dřevěné části důkladně vysušte. Výrobky skladujte v suchém prostředí, aby neplesnivěly. Konkrétní pokyny jsou uvedeny u jednotlivých výrobků.

Kvalita je určující
Většina sítí je tvořena ručně tkaním vystužením. Používají se extra silná lana, aby je nic nemohlo roztrhat. Obzvláště velký důraz je kladen na stabilní přišití v místě přechodu na zavěšení, neboť tento je nejcitlivějším místem. Sítě jsou tvořeny vysokým počtem vlákem. Síla tkalcovského stavu určuje tloušťku sítě a tím i její stabilitu.

alt. textTip na houpací síť z úvodního obrázku:
Houpací síť Chico Fantazia
Síť je balena ve vaku ze stejného materiálu a ve stejné barvě jako síť. Výrobek byl testován na nepřítomnost škodlivých látek, je vhodný i pro pokožku těch nejmenších. Houpací síť je určena pro děti starší 3 let.

Rozměr lehací plochy: cca 175 x 120 cm
Rozpětí: cca 270 cm
Nosnost: cca 80 kg
Hmotnost: cca 0,9 kg
Materiál: 100% bavlna
Cena: 799 Kč

alt. text


Zdroj: www.nabytek-forliving.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz