Hrátky francouzských designérů

zpět

Ve všeobecném podvědomí lidí je, že Francouzi jsou styloví. Ano, už je to tak. Národ Francouzů má jemný cit jak pro módu a doplňky, tak pro nábytek. Rádi vymýšlejí nové tvary i textury. Je pro mě radostí psát tento kratičký článek, protože po otevření několika stránek mladých a nadějných francouzských designérů se mi na tváři objevil nepatrný úsměv.

Pokud jsme si mysleli, že návrháři švédské značky "Ikea" jsou nyní nejkreativnější, pak jsme ještě neviděli doplňky mladé francouzské generace. Budete žasnout a budete si říkat: "Co dalšího se dá ještě vymyslet?" Ikea je však příjemnou alternativou pro nás.

Velmi oblíbenou novinkou v designu bytů a nábytku je používání textur a tapet jak na nábytek, tak i na zeď. Modrá v kombinaci s šedou a bílou vypadá skvěle. A motiv ptáků je značně originální.

Nejvíc originality bylo už dávno projeveno ve tvorbě váz. Zde se můžete podívat hned na tři návrhy, které originalitu vážně nepostrádají.

V současné době se asi nejvíce experimentuje se světly a různými druhy osvětlení. Bytu dodají zajímavý vzhled, upoutají a nádherně září. Mimochodem, nepřipomíná vám to kanystr?

tulipány


Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz