Hravá letní inspirace pro váš šatník

zpět

Přichází čas na trochu extravagance
Někdy má člověk náladu na nenápadné jednobarevné kousky, které spolu jednoduše sladí. Ale občas nastane chvíle, kdy se chce odvázat. Taky to tak máte? A zdá se nám, že takový moment často přichází právě v létě. Nejoblíbenější sezóna roku právě odstartovala, přišel čas dovolených, koupališť a venkovních oslav. V čem se budete cítit sami sebou?

Co byste řekla na květy?
Příroda je jich plná. Kvete všechno, kam se podíváte, tak proč nenechat rozkvést i vaše letní šaty? Pokud jste fanouškem čistého designu, může to být malá kytička, třeba jen na kabelce. Jestli se ale chcete víc odvázat, sáhněte po velkých motivech, zářivých barvách a je skoro jisté, že právě vy budete hvězdou nejedné party nebo pláže. :-) A jaký zvolit střih? S klasickými rukávy, lodičkovým výstřihem nebo bez ramínek?

Proužky, kam se podíváte
Jaký vzor si vybavíte jako první, když se řekne léto? Poradíme vám – nosí ho zebra i námořník. :-) Ano, řeč je samozřejmě o proužkách. Objevují se pravidelně mezi žhavými letními trendy snad každý rok. A není divu, že tomu tak je i letos.

Středomoří nebo Lipno?
Kdo by se nechtěl alespoň jednou za čas stát námořníkem, brázdit vlny Středomoří, vítr ve vlasech, zářící slunce, romantické večery… Dobře, spoustě z nás se takový sen pro tentokrát zase nesplní, ale proč si tak nepřipadat, i když zrovna plujete přívozem z Holešovic do Karlína nebo na parníku po Lipně.

Zkuste ověřenou barevnou kombinaci
Kromě jisté dávky fantazie vám bude stačit ideální kombinace barev – modrá, bílá, červená, které spolu neuvěřitelně dobře fungují. A jaká je další „proužková“ výhoda? Stačí si k nim vzít nenápadný šperk, třeba jednoduchý náramek nebo náhrdelník s jedním výrazným kamínkem, a úspěch je zaručen. Pokud nejste „šperková“, pak doporučujeme hodinky, třeba s rybičkami. :-) A rozhodně nic nezkazíte stylovým šátkem.

Tip
Slunce bude určitě pálit, takže kromě krému na opalování nezapomeňte na pruhovaný kšilt nebo klobouček s jedním výrazným proužkem. No a zázrak je na světě, moře k tomu vlastně ani není potřeba.

Co ještě v létě na sebe?

Létu sluší také hippie a etno vzory. Stačí i malý detail, výšivka na halence, na kabelce. Tak nějak z nich dýchá atmosféra dalekých krajin a exotika. Možná by vás to nenapadlo, ale etno vzory se navíc skvěle kombinují s elegantním stylem. I v módě totiž platí, že protiklady se přitahují. Minimalistická kabelka a sandálky, k tomu jednoduché džíny, hippie top s odhalenými rameny, a pokud vaše léto bude spíš pracovní, máte ideální outfit i do kanceláře.

Optimistická žlutá vás rozzáří
Opálené kůži sluší bílá barva, ale my máme za to, že k létu patří hlavně žlutá. Stejně jako v případě nápadných vzorů, i na ni musíte mít náladu. Se žlutou sukní budete totiž zářit jako Slunce. A v kombinaci s černými doplňky? Budete doslova nepřehlédnutelná.

Načerpejte zajímavou letní inspiraci na www.vivantis.cz

alt. text









vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujeme



provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz