Hubnutí pomocí sporttesteru

zpět

Jaro už je v plném proudu a léto se k nám blíží mílovými kroky a mnoho z nás se zamýšlí nad tím jak shodit přebytečná kila, která jsme nabrali nejen díky vydatným obědům. V zimě si každý rád dopřeje trochu více dobrot. Ale brzy přijde čas tílek, sukní a šatů.

Kombinace aerobního tréninku a posilování
Obecně víme, že základem každého hubnutí, je vhodná úprava jídelníčku a zařazení pravidelných pohybových aktivit. Ovšem většinou nestačí jednou týdně se „zničit“ v posilovně nebo na aerobiku. Aktivitu bychom měli zařadit minimálně 3x týdně a je vhodné kombinovat aerobní trénink s posilovacími hodinami.

Sporttestery nám pohlídají tepovou frekvenci
Pokud chcete zhubnout nebo si jen zlepšit fyzickou kondici, je dobré si hlídat tepovou frekvenci. Výborným pomocníkem jsou hodinky s měřičem tepové frekvence, jinak také sporttestery. Sporttester vám pomůže pohlídat vaši tepovou frekvenci, která je ideální pro spalování, dále horní maximum tepové frekvence, které byste neměli překračovat a spočítá vám i přibližně spálené kalorie.

Pro začátečníky
Pro začátečníky, kteří se rozhodli, že je na čase udělat něco pro své zdraví a postavu je vhodný například Sigma Sporttester PC 10.11 Purple. Hodinky dokážou automaticky vypočítat individuální tréninkové zóny, spočítat spálené kalorie a mají alarm zón. Hodinky jsou v balení s hrudním pásem, který má analogový přenos.

Pro návštěvníky fitcenter
Pro pravidelné návštěvníky fitcentra, kteří se rozhodli pro změnu svého sporttesteru je určen model Suunto M5 All Black. Jedná se o kvalitní tréninkový manažer, který nabízí ideální plán pro váš každodenní sportovní výkon. Hodinky nabízí mnoho funkcí, mezi důležité patří test fyzické kondice, výběr ze 3 osobních cílů nebo pokyny k dennímu výkonu. Hodinky jsou dodávány s hrudním pásem Suunto Comfort Dual Belt.

Profesionální sportovci
V neposlední řadě nezapomínáme ani na profesionální sportovce a nadšené amatéry. Polar RCX5 nabízí spoustu tréninkových funkcí a při zakoupení doplňkového vybavení je možné sledovat běžecké funkce, cyklo funkce nebo GPS data. Hodinky mají automatický výpočet zón tepové frekvence dle věku, spočítají spálené kalorie a procento tuků. Balení obsahuje hrudní pás s kódovaným přenosem a USB Interface Polar Datalink pro připojení k PC.

Pravidelná dávka sportu
Dnešní trh nabízí širokou škálu sporttesterů, mezi další značky patří Timex, Casio, Puma. Pokud jste se již rozhodli pro koupi sporttesteru, tak neváhejte a objednejte. Čím dřív začnete, tím dřív přijdou první úspěchy.Zdroj: www.hodinky.cz/magazin
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz