Hvězdný styl s H&M Divided - podzim 2007

zpět

Jste zvědaví, co se bude nosit už letošní podzim a na co se můžete v obchodních domech těšit? Máme tu novou kolekci od firmy H&M (Hennes&Mauritz) pro podzim 2007. Je určena především pro mladší cílovou skupinu a rozhodně není pro bábovky. Ať žije Rock- n- roll a nová H&M kolekce Divided!

Podzim u H&M je inspirován rock-n-rollem divokých padesátých let, elegancí rockové scény z let sedmdesátých, grungem éry osmdesátých a minimalizací let devadesátých. Všechno je zasazeno do štíhlé siluety, takže cigaretové kalhoty nás zkrátka neminou. Džínovina v mnoha provedeních je samozřejmostí a z dalších materiálů budou in kůže, flanel, mohér, vlna, falešná kožešina i fleece. Barvy nás čekají spíše temnější, takže šedá, pak klasická kombinace černé s bílou, petrolejově modrá, khaki, červená a ďábelská růžová. Nadále počítejme s prodlouženou délkou triček, hřejivými legínami, výraznými pásky a u kalhot s vyšším pasem. Bokovky, kde dívkám koukaly ven pánevní kosti, jsou písničkou minulosti.

To všechno neplatí jen pro ženy. Pánům se také široké nohavice povážlivě zúží, hřát je budou rockerské bundy, košile štíhlejších linií a trička potištěná výraznou grafikou. Máme se opět na co těšit, a protože tato kolekce obsahuje různé módní prvky prověřené časem, rozhodně nám to bude slušet!

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz