I vy můžete být po porodu sexy

zpět

Každá žena si přeje co nejdříve po porodu vypadat tak jako před těhotenstvím. Bohužel, čas a energie jsou pro čerstvé maminky nedostatkovým zbožím. Jak tedy vyzrát na zarputile usazená kila?

Povislé bříško
Získat pevné bříško po těhotenství je většinou tím největším oříškem. Obzvlášť maminky, které rodí císařským řezem, obvykle mají rozestoupené břišní svalstvo, které je původcem povislého bříška.

Pro zpevnění svalů se doporučuje začít cvičit prakticky po porodu. Na začátek stačí vtahovat břicho, klidně i na pár vteřin. Připravte se na to, že ze začátku s tím budete mít velké problémy. S podrobným cvičebním plánem vám poradí váš lékař.

Někdy i přesto, že cvičíte opravdu poctivě, bříško zůstane neforemné a povolené. Pak můžete na pomoc zavolat plastické chirurgy. Zákrok zvaný abdominoplastika, neboli plastická operace břišní stěny, vyřeší rozestup přímých břišních svalů, a navíc odstraní i podkožní tuk.

Díky tomu získáte zpět pevné bříško a sebevědomí. Po operaci by se měly maminky zhruba 6 týdnů šetřit a nevystavovat se příliš náročné fyzické aktivitě. Je tedy vhodné ji nechat na dobu, kdy děti trochu povyrostou a nemusíte je stále nosit v náručí.

A štíhlé nohy
Mnoho maminek také řeší problém s celulitidou a přebytečným tukem na stehnech. Často nemají čas věnovat se několikrát týdně sportu, a proto je pro ně velice obtížné tyto partie shodit.

Jestliže máte šanci si alespoň jednou za pár týdnů zajistit hlídání vašich miláčků, zkuste kavitaci. Jde o relaxační zeštíhlující metodu, kterou můžete účinně hubnout problémové partie a bojovat s celulitidou.

Kavitaci, přezdívanou též bezbolestná liposukce, provádí většina zkrašlovacích center a klinik plastických chirurgií. Princip kavitace spočívá v působení ultrazvuku a vakua. Ty dokážou účinně „rozbíjet“ tukové buňky, které se pak vyplaví z těla.

Celý proces netrvá déle než hodinu a jeho součástí je i lymfodrenáž, která zefektivní vyplavení „mrtvých“ tukových buněk. Kavitaci je vhodné opakovat zhruba 8x, v rozpětí několika týdnů až měsíců.

Nebojte se vyhlásit boj faldíkům a pomoci si nejmodernějšími metodami. Investice do péče o tělo se vám mnohonásobně vrátí. Získáte lepší pocit ze sebe samé, lepší kondici a menší riziko vzniku zdravotních potíží spojených s nadváhou.


kavitaceKomerční sdělení


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz