Inspirace na dárky podle youtuberů

zpět

Vybrat takový dárek, který potěší, to vám není vůbec lehká věc. Teda alespoň by se to mohlo na první pohled zdát, že je to ta největší složitost z celého roku. Ale ono to právě tak není. Vaši oblíbení youtubeři vám s výběrem pomohou.

Zaručené tipy na dárky pro mladé maminky - BÁRA

Zeptali jsme se Báry, kterou znáte z jejího blogu Barušminky a stejnojmenného kanálu na youtube, jak vybírá dárky ona a zároveň, jaké dárky nejraději dostává.

Ženu určitě potěší spíš praktické dárky. Všechno to, co udělá její svět hezčí, barevnější, ale přesto je to pořád praktickým dárkem. Bára si potrpí na svíčky Yankee Candle, ale trefíte se i s dalšími voňavými svíčkami jiných značek. Ať už vybíráte dárek sestře, kamarádce nebo mamince, zamyslete se nad tím, co sama ráda nosí a v čem se cítí dobře. Bára má ráda jednoduché sportovně elegantní oblečení o doplňky. S takovými kousky určitě pod stromečkem uspějete i vy.


Dárky pro studentky a jiné stylové holky - HANKA

Hanka z kanálu Hana B. je sama studentka, mladá holka z Ostravy. Libuje si v kouscích, které nemusí být nutně výkřikem poslední módy, ale nesmí ji nudit. Nejraději dostává třeba ponožky nebo svetr, tričko či jiný kousek na sebe.

Žádné mladé ženě, která se o sebe stará a ráda se namaluje, by neměla chybět v kosmetické sbírce červená rtěnka, proto mezi tipy na dárky vybrala Hanka právě tu, přidala k ní i jiné kousky z dekorativky, jako jsou třeba barevné tužky na oči nebo řasenka. Takový dárek vyberte ale opravdu jen někomu blízkému, u koho jste si jistí, že se trefíte do výběru.


Tipy na dárky pro mladé muže - FILIP


Vybrat dárek pro muže je někdy opravdová challenge. U ženy se snadno trefíte, když koupíte šálu, zmíněnou svíčku nebo peněženku. Muži tak snadno čitelní nejsou. Možná i proto, že o tom, po čem opravdu touží, muži většinou moc nemluví.

Filip prozradil, že mu udělá velkou radost vůně, kterou má rád a zrovna mu třeba i dochází. Zároveň radí koupit jeden dražší a opravdu chtěný dárek, než hromadu „nějakých“ dárků, které ve výsledků nebudou ani využité. Vybral třeba pánské náramky, sponu na kravatu nebo značkové boxerky, které by si sám podle svých slov nekoupil. Ale když je najde pod stromečkem? WAU…


Tipy na dárky pro ženy - VERČA


Verča, kterou znáte jako Blueberry Pink, si nepotrpí na originální dárky. Hromadí se jí doma, nevyužije je a sedá na ně prach. A to je škoda. Mnohem raději dostává také praktické dárky a doslova ji potěší pověstné ponožky.

Mezi výběrem vánočních dárků pro ženu od Verči najdete stylové pašmíny, baleríny nebo i crossbody kabelku Lylee. Jedním z nejoblíbenějších dárků jsou také značkové hodinky nebo náušnice. Výběrem šperku neuděláte u ženy prakticky nikdy chybu. Jen se zamyslete, jaké šperky běžně nosí.


TIPY
10 TOP dárků pro ženy >>
10 TOP dárků pro muže >>

alt. text


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz