Jak na dokonalý podzimní outfit v 5 krocích

zpět

Podzim je hrou barev a to nejen v přírodě, ale i v našem šatníku. Některé z nás pod vlivem deštivého počasí a léta mizejícího ve zdánlivém nenávratnu propadají depresím a dávají to okatě najevo výběrem šedého, černého a hnědého oblečení. To je ale chyba. Podzim je prostě o barvách, ať už o těch na stromech nebo o barevných doplňcích.

A že je podzim prostě príma, alespoň co se módy týče, jsme se vás rozhodli přesvědčit. A jestli na té šedé přece jen trváte, rozbijte to barevnými doplňky. Pohodlně se posaďte, předvedeme vám, jak na to…

Krok 1: Nezapomínejte na dešt(n)ík aneb Dancing in the rain
Podzimní počasí bývá poměrně nevyzpytatelné. Ráno odcházíte z domu a přemýšlíte, jestli se nevrátit pro zimní bundu a rukavice, zatímco odpoledne vám sluníčko svítí do očí… Proto na podzim nikdy nevycházejte z domu bez 2 základních módních doplňků: slunečních brýlí a deštníku. A čím barevnější deštník, tím lepší. Deštníky Doppler hrají všemi barvami, vyzkoušejte je!

alt. text

Deštník Doppler inspirovaný Raffaelovým uměním perfektně doladí jinak nebarevný outfit. Třešničkou na dortu je pak zlatý přívěsek Danfil osázený zirkony.

alt. text

Romantičtější než první rande na podzim je snad jen to jarní, ale kdo by si vybíral podle počasí... Derby Stripes deštník vás před deštěm schová oba.

Krok 2: Kabelka je best friend za každého počasí
Kdybychom do výčtu podzimních doplňků nezařadili kabelku, mysleli byste, že jsme se nadobro zbláznili. Na podzim jsou ideální crossbody kabelky – dáte ji jednoduše „na kříž“ a v ruce můžete pohodlně nést deštník nebo termohrnek s kávou.

Krok 3: Šátky, šálky, tunely
Šikovně vybraný šátek krásně doplní vás look a zároveň vás ráno ochrání před vtíravým podzimním chladem. Velkým hitem jsou několik let tunely – snadno je ovinete kolem krku a nemusíte si lámat hlavu s tím, jak je uvázat, aby dobře vypadaly a neklouzaly z krku. Tunely a šátky vybírejte podle předpovědi, na teplejší dny babího léta sáhněte po těch lehčích, na sychravé dny si vezměte ty teplejší z nich.

alt. text

Šedá je na podzim oblíbená. V kombinaci se žlutou je naprosto perfektní. Deštník Butterfly Doppler a šperky Oliver Weber Sunflower? Ideální kombinace!

alt. text

Růžový deštník Summertime Magic Fiber od Doppler krásně zapadá do této kreace plné pastelových barev. V nebesky modré do outfiru zapadají také hodinky Esprit.

Krok 4: V čem skákat přes kaluže?
Do plískanice jsou jasnou volbou holínky, pro podzimní procházky na sluníčku zase balerínky. V tomto ohledu nabízí řešení boty Mel, ať už jde o nápadité plastové balerínky, které navíc voní nebo stylové gumáky. Takové prostě musíte mít. Představte si takové nedělní odpoledne, kdy se brodíte haldami barevného listí, není to super?

A nezapomeňte na platformy, už jsou zase zpátky!

Krok 5: Šperky, hodinky, cinkrlátka všech druhů!
Aby byl i podzimní outfit vyladěn k dokonalosti, chce to ještě doplňky, bez kterých my ženy z domu nevycházíme. Od náušnic až po hodinky, buďte jednoduše perfektní! :-)

alt. text

Medvědi v dešti - a proč ne? Ukažte, že jste ve skrytu duše ještě malou holkou a klidně si pořiďte deštník s medvídky. Když k němu přidáte kabelku Doca pro velkou holku, nikdo si vás s tou malou nesplete.

alt. text

Jasným důkazem toho, že podzim není jen o šedé, černé a hnědé je tato kombinace. K romantickému deštníku Doppler je přidána ještě romantičtější kabelka Dara bags a jako celek je to prostě úžasné!

A jaké jsou vaše nejoblíbenější podzimní doplňky? Pochlubte se!

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz