Jak se líčit v horkých letních dnech?

zpět

Vypadat dobře v horkých letních dnech je opravdu těžké. Velký problém je obzvlášť s líčením. Tělo se potí neskutečným způsobem a líčení se velmi rychle rozmazává. Těmto nežádoucím faktorům se zabraňuje velmi nelehce.

Jistě moc dobře znáte situaci, kdy je vedro k padnutí, vzduch se nehýbe, slunce se do vás opírá vší silou a všechno se na vás lepí. Vy se plahočíte městem a vyrážíte na důležitou schůzku, která je pro vás velmi důležitá. Chcete vypadat bezvadně, ale vaše líčení se horkem naprosto rozteklo.

V parných letních dnech je naprosto nejlepší se líčit velmi jemně a pokud možno vůbec. Vždyť krása letního opálení není nutná přeplácat tunou make-upu a výrazných líčidel. To je naprosto nejzásadnější chybou, kterou ženy dělají. Je přeci naprosto zbytečné nanášet make-up, když máte krásně opálenou pleť. Nanesení make-upu je nutné pouze v případě, že máte vysoce problematickou pleť s flíčky a silným akné.

V tomto případě nanášejte make-up navlhčenou houbičkou, působí to velmi jemně. Pokud chcete, aby byl make-up trvalý a zůstal déle matný, nanášejte ho pomocí prstů. Vybírejte si vždy odstíny o tón světlejší, než je vaše pleť. Spousta žen dělá chybu v tom, že používá tmavý make-up. Pleť potom vypadá unaveně a staře.

V letních měsících je nezbytné používat kvalitní řasenku, která se nerozmazává. Těch je na trhu velmi vysoký výběr. Řasenka je jediným líčidlem, kterého si můžete na obličej nanést trochu více.

Linky na oči vám nejdéle vydrží, když před nanesením nahřejete tužku na oči nad plamenem. Tento trik se používá dlouho a je osvědčený mnoha ženami

Co se týče líčení očních stínů, tak použijte nejlépe nevýrazné barvy. Žádoucí jsou odstíny broskvové a hnědé, je dobré barvy vystínovat, jinak se krása oka utápí. Dále není dobré používat třpytky a stíny třpytky obsahující, v horku je máte rázem po celém obličeji.

Není vhodné používat výrazné rtěnky, jelikož se snadno roztékají. Bohatě vám postačí bezbarvý, či jemně barevný lesk na rty.

Pokud chcete vypadat opravdu dobře, tak v horkých dnech nepoužívejte nadměrné množství líčidel!

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz