Jak se nejlépe nalíčit, jste-li snědá brunetka

zpět

Jste snědá brunetka? Jak se nejlíp nalíčit, abyste dosáhla oslnivého vzhledu, se dozvíte v následujícím článku!

Brunetkám sluší všechny teplé odstíny. Barvy, které jim vyloženě lichotí, jsou zejména zlatá, olivově zelená a hnědá. Nicméně chybu neudělají, pokud pro prozáření očí zvolí blankytně modrou. Tvář se jim tak díky kontrastu světlejší barvy a snědé pleti příjemně rozzáří. Na rty je nejefektnější použít hnědé, načervenalé odstíny.

Teď už víte, pokud jste snědá brunetka, jaké odstíny použít v líčení. Jak se ale nalíčit a pomocí jakých značek? Na oči použijte krémové stíny, které vám dodají oslnivý vzhled.

Značky Bourjois nebo Elizabeth Arden produkují krémové oční stíny v krásných, teplých barvách (převážně odstíny hnědé a zlaté). Pokud chcete rozjasnit obličej pomocí modrých stínů, můžete použít chladivé oční stíny v tužce Oriflame, které vám umožní cítit se svěže. Stejná tužka je k mání i v hnědém odstínu.

Vše pro vaší krásu www.krasa.cz


Nejlepší barvou tužky na oči je hnědá, ale černou také nic nezkazíte. Tužku musíte použít v souladu s očními stíny, kombinace například hnědé tužky a modrých stínů není moc vkusná. Firma Oriflame uvedla na trh "duo" tužku na oči, která obsahuje dva odstíny - hnědou a bílou, a které můžete zkombinovat tak, aby zvýraznily konturu vašich očí. Řasenku používejte ve stejných barvách jako tužku - hnědou nebo černou. Tyto barvy se k snědým typům hodí nejlépe a výsledek vypadá precizně.

Co se týče rtů, použít lze rtěnky i lesky v teplých barvách. Avon vytvořil bronzový lesk na rty Arabian Glow, který snědé tváří dodá ještě exotičtější a smyslnější nádech. Pierre Cardin zase vytvořil hydratační rtěnku Rouge Protection Beauté, kterou vyrábí v mnoha odstínech, mezi kterými jsou i hnědé a načervenalé, lichotící právě brunetkám. Vašim rtům propůjčí sametový a něžný vzhled. Na pleťové nedostatky můžete použít bronzový pudr například od Avonu, který projasní vaši tvář.

Nicméně uvedené výrobky jsou jedny z mnoha, a ačkoli jsou to jedny z nejkvalitnějších, každá pleť je jiná a je lepší zajít do obchodu a produkty vyzkoušet a srovnat.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz