Jak vybrat spodní prádlo pro děti

zpět


Pokud nakupujete spodní prádlo pro děti, nenechte se zmást širokou nabídkou ani barevnými potisky. Rozhodující je kvalita materiálu. Chcete pro svoje dítě to nejlepší? Inspirujte se naším průvodcem pro nákupy nejen dětského spodního prádla a odhalte triky prodejců.

Jak vybírat a nepřebrat:

1) Před nákupem je nutno znát přesnou velikost spodního prádla. Zapamatujte si alespoň jeden údaj. Velikosti se obvykle liší dle země původu, ale převodní tabulky, které by v dobrém obchodě neměly chybět, vám usnadní práci.

2) Odrostlejší dítě si rádo vybere spodní prádlo dle svého vkusu. Vlastním výběrem podpoříte jeho vztah ke kupovanému výrobku. A vyhnete se také případnému odmítnutí ho nosit.

3) Spodní prádlo je v přímém kontaktu s pokožkou. Je tedy třeba zvolit savé materiály odvádějící pot.

4) Preferujte české výrobky! Situace na trhu s textilem stále více nahrává dovozu z Číny. My však fandíme domácím firmám, které vždy zvítězí na poli kvality.

5) Vysoká cena nerovná se vysoká kvalita. Mnohdy platíte pouze za logo, značku, kterou výrobek nese.

6) Vyžádejte si přesné materiálové složení prádla, ze kterého lze podle ceny surovin kvalitu odhadnout. Košilka z pravého hedvábí bude kvalitnější i dražší než košilka také z ?hedvábí? 100% PSE prodávaná na trhu.

7) Potisk či výrazná barva na spodním prádle musí být dostatečně fixována. Při nošení by prádlo nemělo v žádném případě obarvit část kalhot a při praní pouštět barvu. Chemikálie ve styku z pokožkou nadělají pořádné problémy.

8) Pro chlapce jsou vhodnější trenýrky. Umožňují fyziologickou polohu pohlavních orgánů. Pro dívky pak zvolte kalhotky s dostatečně vysokým lemem, doplněné delším nátělníkem, který se postará o udržení ledvin v teple.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz