Jak zazářit na večírku aneb změňte se díky barevným čočkám

zpět

Jsou to právě firemní večírky, soukromé oslavy, party nebo plesy, kde můžete prodat své přednosti. A nejen to. Konečně taky ukážete, co ve vás je. Nemusíte dělat nemožné, abyste na sebe upoutala pozornost. Stačí se jen správně rozhodnout pro barevné čočky.

Nedioptrické barevné čočky
Krásné oči jsou výsadou každé ženy. Při různých příležitostech už můžete jejich vzhled jen podtrhnout nebo i trochu „povýšit“. Adekvátní nalíčení, ale i dobře zvolené čočky dokážou změnit prvotní dojem. Není však řeč jen o ženách s oční vadou. Máme dobrou zprávu i pro ostatní dámy, které se nepotýkají s žádnými zrakovými obtížemi: na trhu si pořídíte také nedioptrické barevné čočky. Zapomeňte na mýtus, že by bylo jejich nošení omezeno dioptriemi. Barvu očí dnes může změnit každý.

Nebojte se zářivých barev v rámci neformálních příležitostí
Vybírejte si jen takové barevné čočky, na které máte skutečně odvahu. Určitě nemá cenu nosit něco, v čem byste se necítila ve své kůži. K těm decentnějším barvám, na které si můžete troufnout, patří například smaragdově zelená nebo modrá. Fajnšmekři se mohou pustit do magicky fialové. A nakonec ty nejodvážnější z vás mohou vsadit na černé čočky. Vřele doporučujeme spíše na maškarní plesy. Na firemním večírku byste jinak mohla své kolegy pohledem uhranout.

Tip:
Pestrou paletu barev a tvarů nabízí například řada čoček FreshLook. Více se o nich dozvíte na stránkách Cockyshopu.

Jde to i s klasickými čočkami
Na společenských akcích zazáříte i s běžnými čočkami, pokud se předem postaráte o jejich dostatečné zvlhčení. To vám zaručí kvalitní roztok. Aby se vám po celodenním nošení neusazovaly na čočkách nečistoty, zkuste použít roztok OPTI-FREE PureMoist. Ten dokáže vaše oči udržet zvlhčené až 16 hodin, což je pro večírky ideální. Tak neváhejte a vyrazte do ulic!


čočky
Komerční sdělení


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz