Jaké boty vybrat k pánským džínám?

zpět

Pánská móda se v posledních letech hodně snaží a dohání to, co dříve zameškala. Rozhodně dnes muži mají z čeho vybírat. Zaměřme se na boty, které se hodí k nejoblíbenějšímu oblečení, což jsou džíny.

Džíny spadají spíše do sportovního stylu, a proto i botky, které se k nim dají nosit, jsou sportovního vzhledu. Trendem v pánské sportovní módě jsou univerzální pružné a lehké boty s barevnými vsadkami, suchými zipy nebo přezkami, tenisky nebo kecky v kontrastních mixech, sandály a všelijaké žabky. Základní barvy, které frčí jsou hnědá, bílá, šedá a modrá. Jednoznačně ale vedou sportovní kecky, které se už k džínám nosí léta. Jsou prostě super a nejvíc oblíbené.

Sportovní kecky nebo tenisky
Takových bot se vyrábí spousty a až tak nevychází z módy, protože pro tento styl bot jsou módní pravidla uvolněnější. Muži nemají na tyhle boty žádné velké nároky. Musí být hlavně pohodlné a kvalitní. Už dávno to nejsou jen klasické bílé tenisky, ale projevuje se zde např. styl retro nebo evropský styl. Hlavní změnou jsou zajímavý barvy, různé materiály, ozdoby apod.

Vyšší boty
Jsou takovou alternativou vhodné obuvi k džínám. Někteří chlapi si prostě na vysloveně sportovní styl nepotrpí, tak hledají jiné boty. Proto mohou volit odlišný look, ale pořád budou i tyhle botky k džínám pasovat. Na výběr máte např. z kovbojského stylu, vojenského, turistického apod. Odřená kůže, ozdobné pásky, přezky, různé průstřihy v botách, to vše jim dává ojedinělý vzhled. Za takové boty se vaše džíny rozhodně stydět nebudou.

Klasika
Sem můžeme zařadit třeba klasické polobotky ve sportovním vzhledu. Rozhodně v nich neuděláte ostudu, když budete mít k džínám třeba lehké lněné sáčko nebo svetřík, či košili. Nebo klidně na nějakou slavnostnější příležitost (večeře, párty) se opravdu k džínám perfektně hodí tmavé sportovní polobotky.

Žabky a sandály
V horkém létě se nebudeme nutně pařit v keckách, ale zvolíme něco vzdušného a pohodlného. Nohy se nám přeci jen potí, a tak je třeba větrat. Proto jsou k tomu ideální sandále nebo oblíbené žabky. Mohou být kožené nebo i gumové, barevné nebo střídmé. Záleží pouze na mužském gustu.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz