Jaký šátek vám bude slušet nejvíce?

zpět

Módním trendům vládnou šátky. Není to jen výsada našich babiček. Okořeňte svůj look touto ozdobou podle velikánů módního dění. Chcete změnu, ale přesto váš šatník přetéká oblečením? Nevyhazujte, ale zpestřujte.

Šátky jsou módní doplňkem a přesto v některých ženách vyvolávají pocit venkova. Myslet si něco takového je dávno passe. Stačí se jen podívat na práci módních tvůrců. Říkáte si možná, co je tak úchvatného na kusu látky. Právě tento malý kus látky dokáže s vaším vzhledem velké divy. Dalo by se říci, že šátek je ozdoba jako každá jiná, tak proč k němu tak nepřistupovat?

Ozdoba v podobě šátku kolem krku je výrazným prvkem každého outfitu. Máte-li práci, kdy musíte chodit oblečená elegantně, podle "pravidel" a nezbývá vám nic jiného než nosit kostýmky? V tom případě doplňte každodenní vzhled o šátek uvázaný kolem krku. Jdete-li po práci na večerní akci, kdy je nutné vypadat formálně a nemáte čas se převléknout, sáhněte po dlouhém šátku, který si přehodíte přes ramena. Způsobů, jak nosit šátek kolem krku, je mnoho.

Pokud vám toto připadá jako "maminkovské" šátkování, zapomeňte na to a soustřeďte se na šátek jako na pokrývku hlavy. Můžete ho nosit uvázaný kolem krku, šátek bude chránit vlasy a vy budete vypadat jako fame fatal. Klasikou, která asi většinou odstrašuje, je šátek uvázaný na "babku" .

Je to klasické vázání pod bradou, které známe od našich babiček. Šátek se také dá použít jako čelenka. Vaše vlasy se nebudou rozlétat na všechny strany ve větru, ale přesto nebudou ?přikryté? úplně.

Mnohé celebrity nosí šátky a vůbec se za ně nestydí. Jsou to většinou ony, kdo udávají trend. Šátky nejsou jen výhodou žen, i muži je nosí. Skvělým příkladem je Pavel Šporcl či nová "rychlovkaška" David Spilka. Ve filmu "Ďábel nosí Pradu" jsme mohli vidět dračici Meryl Streep jak denně hází své asistentce Anne Hathway svůj kabát a šátek. Šátky jsou skvělé, tak proč je nenosit a nechávat ležet v šuplících?

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz