JAMES BLUNT VYSTOUPÍ 27. ŘÍJNA V PRAZE

zpět

James Blunt patří k nejúspěšnějším a nejpopulárnějším světovým umělcům současnosti a na svých početných koncertech si svými působivými písničkami, podmanivým hlasem a charismatickou osobností vytvořil nadšené zástupy fanoušků. Za tři roky od vydání "Back to Bedlam" se prodalo 11 miliónů kopií tohoto debutového alba, v 18 zemích světa se dostalo na vrchol hudebního žebříčku, v 35 pak do první desítky nejprodávanějších alb. Byl nominován na pět Grammy, jeho hit "You´re Beautiful" byl první britskou písní od dob Eltona Johna a jeho "Candle in the Wind" z roku 1997, která se v USA dostala na 1. místo hitparády. James Blunt získal dvě ceny MTV Awards a dvě Brit Awards.
Britský zpěvák a písničkář James Blunt se po dvou letech vrací do Prahy. Poprvé beznadějně vyprodal prostor Lumbeho zahrady na Pražském hradě v roce 2006 a tentokrát to bude jeho druhý tuzemský koncert. James Blunt přijede v rámci evropského turné, na kterém představí své druhé album "All The Lost Souls", které vyšlo na podzim 2007 a které obsahuje známé skladby jako "1973", "I Really Want You", "Same Mistake" či "Annie". Dle svých webových stránek se Blunt již nemůže dočkat, až předstoupí před své fanoušky. "Turné je největší zábava, co můžete zažít. Je to nejlepší vynález, se kterým kdy kdo přišel," říká.

Vstupenky na koncert budou k dostání exkluzivně od 15. dubna 2008 na webových stránkách Jamese Blunta - www.jamesblunt.com. V České republice budou vstupenky k dispozici od 17. dubna 2008 v síti Ticketpro.
Pro ty, kdo nezaváhají, je tu mimořádná nabídka omezeneho počtu 500 ks vstupenek za 490,- Kč! Vstupenky na koncert budou dále k dispozici v kategoriích od 740,- do 1500,- Kč.
Koncert začíná ve 20 hodin.

Zdroj: http://www.innervisions.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz