Jarní novinky Morellato, Miss Sixty a Just Cavalli

zpět

Jaro už je tu a s ním i pravidelný přísun nových kolekcí italských značek Morellato, Miss Sixty i Just Cavalli. Není nad čím přemýšlet, ani potřeba zdlouhavě představovat a můžete začít vybírat…

Značka Morellato

Italská značka Morellato se za posledních několik desetiletí stala synonymem kvality, inovace, neotřelého stylu a smyslu pro detail, a to zejména v oblasti výroby šperků a elegantních hodinek. Šperky Morellato vynikají neotřelým designem a precizním zpracováním, jsou vyrobeny z chirurgické oceli. Značka Morellato nabízí široký sortiment dámských i pánských šperků, které jsou dodávány v originální krabičce.

Kolekce Morellato Corno
Kolekci Corno opět doprovází modelka Irina Shayk. Šperky jsou vyrobeny tradičně z chirurgické oceli a doplněny o přírodní roh. Inspirujte se jednoduchým vzhledem, který zaujme.
alt. textZnačka Miss Sixty
Značka Miss Sixty je součástí společnosti Sixty Group Corporated, která byla založena v roce 1990 a představena veřejnosti v roce 1991. Šperky Miss Sixty podtrhují ženskost v pravém slova smyslu. Jsou vyrobeny většinou z chirurgické oceli, v některých případech jsou pozlaceny růžovým či žlutým zlatem. Miss Sixty má ve světě módy dnes již opravdu veliký respekt. V modelech Miss Sixty se pravidelně objevuje nejedna světová celebrita, mezi které patří například Victoria Beckham, Salma Hayek, Ashley Olsen nebo Milla Jovovich.

Kolekce Miss Sixty Hypnotic
3 motivy, 4 barvy a nespočet kombinací. Nápaditost kolekci Hypnotic rozhodně nechybí. Náhrdelníky a náramky lze libovolně barevně kombinovat. „Namíchejte“ si třeba zlatý, ocelový i černý náhrdelník.
alt. textZnačka Just Cavalli
Originální a nevšední šperky nesou hrdě jméno slavného návrháře Roberta Cavalliho. Kolekce šperků Just Cavalli budí pozornost a nikdy nezůstanou bez povšimnutí. Šperky Just Cavalli jsou většinou vyrobeny z mosazi, která je pozlacena či postříbřena PVD technologií, což zaručuje stálost a neměnnost šperků. K výrobě šperků Just Cavalli jsou použity i další nevšední materiály jako onyx či achát.

Kolekce Just Cavalli Leopard
Již sám název kolekce Leopard napovídá, co je hlavním motivem šperků. Barevné náhrdelníky na sobě nesou lehký náznak leopardího vzoru. Originální kombinace barev přiláká nejednoho obdivovatele.
alt. text
Zdroj: www.sperky.cz/magazinvyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz