Je virtuální sex nevěra?

zpět

Na tuto otázku někdo odpoví kladně, jiný záporně. Obecně se dá říct, že ho lze považovat za nevěru duševní, ale nikoliv fyzickou, protože k fyzickému kontaktu nedojde. Muži možná duševní zálety za nevěru nepovažují, ženy spíše ano. Duševní je pro ně ještě horší, protože jejich drahý myslí na jinou a prožívá s ní své pocity. Kdežto u fyzického kontaktu nemusí zapojit své emoce a jen uspokojit svou fyzickou potřebu.

Ano, ženy víc než na penis žárlí na srdce neboli city - duševní prožitky. Když se proflákne mužova milenka a nedá se už zapírat, většinou se ho pak jeho partnerka zeptá: "Miluješ ji?" Zradu těla dokáže odpustit, ale zradu srdce - lásky nikoliv, nebo jen velmi těžce.

A tak pro některé partnerky může znamenat mužova virtuální nevěra mnohem větší zradu než fyzická. I když do ní nedá srdce, musí do ní jít svými duševními prožitky a ona se o ně pak cítí okradena, protože je mohl prožívat s ní. Navíc muž skrytý za počítačem dokáže otevřít svou duši více cizí ženě než své vlastní.

Zatímco pánové ženské pocity a nálady neřeší, poněvadž je nepovažují za důležité a berou je jako ženskou marnivost, jejich drahé by jim nejraději vlezly do mozku, aby věděly, co si myslí, co prožívají, co cítí. Ony žárlí nejenom na myšlenky, ale i na erotické časopisy či internetové erotické stránky, jelikož často nevědí, že muži potřebují vizuální stimulaci. A tak koukání svých drahých na jiná nahá ženská těla považují za nezájem o ně samé. Myslí si, že jejich partner kouká po jiných, protože ho už nepřitahují.

Ale virtuální nevěry se dopouští i ženy. Ovšem většinou hledají něco jiného než pánové. Zatímco oni hledají ve virtuálním sexu erotické uspokojení či praktiky, které s nimi partnerka odmítá provozovat, ony hledají (kromě nymfomanek a emancipovaných sexuálních dračic) spíš duševní souznění a romantiku, neboli to co postrádají u svých partnerů.

A romantice dává virtuální styk velký prostor. Zde totiž lovec-milenec musí mít bohatý slovník, protože jak jinak okouzlit ženu pomocí slov, než na ní vytáhnout romantiku. Ve virtuálním světě nelze spoléhat na svůj fyzický vzhled, tučné konto či na své charisma. Naopak zde musí dokázat své charisma slovy, zde milenky nevyžadují bohatství materiální ale bohatství slovní, neboli romantický slovník Don Chuana či Casanovi.

Existují samozřejmě i lidé, jimž jde jen o sex, či jen o některé jeho praktiky. Zde se může dobývání či romantika vyloučit, ale pořád je potřebná určitá slovní zásoba pomocí níž oba konce počítače komunikují. Pravda existují i borci, kteří to zkouší na každou s pár naučenými frázemi. Ovšem se svým omezeným slovníkem brzy vyčerpají kapacitu virtuálních sexu chtivek, protože dokola omílané fráze zabijí nejen vášeň, ale i sexuální touhu.

Pro koho znamená virtuální sex nevěru, to si musí každý rozhodnout sám podle svých kritérií.

Nicméně pozor pánové, nepodceňujte ji a neberte ji jenom jako neškodný zálet.

Vaše partnerka by ji mohla brát jinak vaše drahé jsou schopné žárlit i na počítač, poněvadž je okrádá o čas, který byste mohli trávit s nimi. No nakonec vám by asi taky nelíbilo, kdyby vaše milá trávila čas u počítače s neznámým nickem, jenž by ji houpal na vlnách romantiky.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz