Jsou vaše rty příliš plné a velké?

zpět

Která žena nechce každý den vypadat co nejlépe? Nepřemýšlí jen nad šaty do práce, školy, na rande, účesem, ale také nad tím, jak zvolit ten správný make-up. Přinášíme vám několik tipů na trvanlivý a atraktivní úsměv pro každou dámu.

Ne všechny dámy dostaly do vínku dokonalé rty, ale nevěšte hlavu, existuje mnoho zkrášlujících triků. Velmi velké a plné rty jsou sice přitažlivé a sexy, ale musíte si dávat pozor, abyste to nepřehnala při jejich nalíčení a nevypadala jako šašek z cirkusu.

Prozradím vám několik drobných tipů, aby se vás úsměv stal dokonalým. Jako první krok při líčení rtů, naneste a ně trochu make-upu nebo korektoru a rozetřete ho tak, abyste zakryla přirozenou linii vašich rtů. Tím můžete korigovat jejich tvar a poskytnete dobrý základ pro rtěnku. Barva rtěnky bude ta pravá a vydrží déle. Nyní si můžete vytvarovat rty, jaké chcete. Záleží jen na tom, jak a kde nanesete konturovaní tužku a jako barvu rtěnky nebo lesku použijete.

Vše pro vaší krásu www.krasa.cz


V případě velký, plných rtů obtáhneme přirozený obrys z vnitřní strany přirozeným odstínem, tady bude vypadat neutrální tón nejpřirozeněji. Matnější barvy jsou nejlepší v tomto případě a víc pozornosti je třeba věnovat očím. Nepoužívejte křiklavé barvy! Do vnitřní linie naneste konturku a poté rtěnku stejné barvy. Je třeba se vyhnout jasným, lesklým a intenzivním barvám. Rtěnku a konturku použijeme jen v rámci přirozené linie rtů. Ne výše než je přirozená linie rtů.

Pamatujte si, že jasné a světlé barvy zvýrazní a opticky zvětší vaše rty. Rtěnka v neutrálních barvách zmenšuje příliš velké rty. Příliš tmavé odstíny rty opticky zmenšují a zužují. Matné odstíny absorbují světlo a jemně potlačují jejich rafinovaně přirozený vzhled. Matné rtěnky vydrží delší dobu, ale rty nehydratují, proto je třeba předtím použít balzám.

Rty jsou magické, jsou dominantou tváře, kterou můžete upoutat pozornost a podtrhnout svou osobitost. Stačí, když si na jejich úpravě dáte trochu záležet.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz