KDE HLEDAT MÓDU, ZÁBAVU A KOSMETIKU? LOKOLA.CZ HLEDEJ KOLEM DOKOLA!

zpět

Lokola.cz je inovativní služba, která jako první umožňuje uživatelům vyhledávat praktické informace a místa zájmu podle lokality, doslova "kolem dokola". Lokolu využijete jak přes internet, tak v mobilním telefonu. Nově ji najdete také na komunitní síti Facebook.

19. 8. 2009, Praha - Novinkou je vyhledávání značek módy a kosmetiky. Chcete vědět kde je nejbližší Sephora? Máte chuť nechat se inspirovat novou kolekcí Gucci a nevíte kde ji hledat? A co takhle dát si po nákupech dobrou kávu a salát?

Lokola.cz umí najít jak praktické informace typu kde je nejbližší bankomat nebo lékárna, stejně dobře si poradí, když zadáte vyhledávání nejbližší restaurace, kavárny nebo kina. Nově na Lokola.cz najdete módní a kosmetické značky - například ZARA, Calvin Klein, Louis Vuitton, Sephora a mnoho dalších. Aktuálně můžete na Lokola.cz vyhledávat mezi více než 200.000 místy v České republice.

Autoři projektu zdůrazňují využití Lokoly pro mobilní telefony. "Často se stává, že chcete najít nejbližší kavárnu v místě, které neznáte. Stačí spustit Lokolu pro mobilní telefon a kavárnu vyhledat. Pomocí mapky Vás pak Lokola nasměruje k nejbližšímu místu." říká Jan Řežáb, manažer projektu Lokola.cz.

Lokola.cz je unikátní způsobem hledání, vždy hledáte kolem místa, které Vás zajímá a výsledky hledání získáte seřazené podle vzdálenosti. Běžné firemní katalogy řadí na první místa sponzorované výsledky a tím snižují objektivitu vyhledávání. Lokola.cz se vydala jinou cestou, na prvním místě Vám zobrazí vždy místa nejbližší adrese kolem které hledáte nebo kde se nacházíte. Horkou novinkou je vyhledávání podle toho, která místa mají oblíbená moji přátelé – tento způsob hledání můžete vyzkoušet na sociální síti Facebook.com v aplikaci Lokola Oblíbené.
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz