Když módní srdce bije černo-bíle

zpět

Černá a bílá - Základní kameny každého šatníku
Některé módní trendy se mění ze sezóny na sezónu. Jeden rok jsou v módě pastely, další tón v tónu nebo divoké vzory. S černou a bílou je to jinak. Ty jsou evergreeny mezi barvami a jejich kombinace snad nikdy z módy nevyjde...

A jak na black&white outfit?
Je to hračka, černá s bílou jsou univerzální, perfektně se doplňují a další barvy vlastně už ani nejsou potřeba. Jak praví jedno známé rčení – v jednoduchosti je krása.

Bílá košile i černá kabelka jsou navíc základním kamenem skoro každého šatníku. Však se podívejte do toho svého :-) Určitě tam také najdete něco černého nebo bílého. Teď už zbývá se jen poohlédnout po dalším black&white kousku a vytvořit nadčasový outfit, ve kterém se budete cítit sami sebou.

V elegantní černobílé do práce i na rande
Můžete si být jistí, že černobílý outfit bude trendy za všech okolností. Perfektně se hodí jak pro pracovní schůzku, tak na rande a ani při slavností příležitosti nešlápnete vedle. Jde jen o to, abyste jednotlivé kousky spolu dobře sladili.

Stylové módní doplňky
Minimalistický outfit otevírá prostor pro experimenty, co se týče doplňků. Dámy by ho určitě měly svůj doplnit výraznějšími šperky nebo červenou rtěnkou, pánové by si měli na své zápěstí rozhodně připnout lehce extravagantní hodinky se zajímavými detaily a přes rameno přehodit elegantní koženou pánskou tašku.

MUST-have kousky v černo-bílé
Chcete klasickou black&white kombinaci trochu víc opepřit? Dámy můžou sáhnout po bílé košili s volánky, anebo černém kabátku s nenápadným, ale rafinovaným vzorem. Pokud se chcete trochu odvázat, zkuste vzory výraznější. Ani pánové se nemusí bát jemných vzorů na košili nebo na kravatě. Zkrátka vaší kreativitě se meze nekladou. :-)

Tip:
Nejen stylové módní kousky koupíte na www.vivantis.cz
Nechte se inspirovat.

alt. text


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz