Kidmanová stále miluje Cruise

zpět

Jsou lidé, kteří za sebou umí pálit mosty. Bývalé partnery uzamknou do šuplíků minulosti a klidně žijí další život. Jiní se s rozchodem nikdy nesmíří. Hollywoodská herečka Nicole Kidmanová přiznává, že ke svému bývalému manželovi Tomu Cruisovi pořád něco cítí i pět let po rozvodu. "Byl ke mně tak milý. A milovala jsem ho. Vlastně ho pořád miluji," cituje ji magazín People.

Kidmanová je nyní zasnoubena s hudebníkem Keithem Urbanem a Tom Cruise oslavuje narození dcery s přítelkyní Katie Holmesovou. Přesto existuje pouto, které bývalé manžele pořád spojuje. Ať jsou to společné zážitky nebo adoptované děti, třináctiletá Isabella a jedenáctiletý Connor.
Pro Kidmanovou znamenal rozvod velký šok. "Tušila jsem, že se k něčemu schyluje, ale nemyslela jsem si, že to proběhne takovým způsobem. Rozvod, to je vlastně taková rodinná smrt," míní Kidmanová, která se s Cruisem rozvedla pro "nepřekonatelné rozdíly".

Herečka počítá s tím, že ji jednoho dne možná opustí i adoptivní děti. "Jednoho dne se mohou rozhodnout hledat své pravé rodiče. Jsem na to připravena," říká Kidmanová, která by se měla na konci května znovu provdat za svou novou lásku.

Zdroj: www.superkocka.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz