KISS

zpět

LEGENDÁRNÍ KISS SE V LÉTĚ 2010 VRÁTÍ DO EVROPY V RÁMCI TURNÉ
"SONIC BOOM OVER EUROPE: FROM THE BEGINNING TO THE BOOM".
TURNÉ ZAHRNUJE I DVA TERMÍNY V ČESKÉ REPUBLICE – 21. KVĚTNA SE KISS PŘEDSTAVÍ V OSTRAVSKÉ ČEZ ARÉNĚ, 23. KVĚTNA PAK FANOUŠKŮM V PŘAŽSKÉ O2 ARENĚ. KROM ZÁSADNÍCH HITŮ SVÉ KARIÉRY KAPELA PŘEDSTAVÍ I NOVÉ SKLADBY Z AKTUÁLNÍHO ALBA "SONIC BOOM".

Paul Stanley k turné říká: "Minulé turné byl pouhý začátek. "Sonic Boom Over Europe" vám přinese novou scénu, nový program, nové kostýmy a nové album. Představíme Vám živě kompletní historii kapely KISS. You wanted the best? You GOT the best!" Gene Simons dodává: "Právě teď, víc než kdykoliv předtím. Kiss jsou jak moster truck. Náš cíl? Rozhýbat planetu Zemi."

Legenda světového glam rocku a jedna z průkopnických kapel hororově pojaté bombastické jevištní show odstartovala svou hvězdnou dráhu v roce 1973 v New Yorku. U jejího zrodu stáli zpívající basista Gene Simmons (vl. jménem Eugene Klein, resp. Chaim Witz, nar. 25. srpna 1949 v Haifě v Izraeli ) a zpívající kytarista Paul Stanley (vl. jménem Stanley Eisen, nar. 20. ledna 1952 v New Yorku), kteří spolu působili v kapele Wicked Lester. Oba jsou potomky židovských rodin uprchnuvších před nacismem ze střední Evropy. Pročež občasná obvinění, že dvojice písmen S v logu kapely, připomínající blesky, má být reminiscencí znaku SS, jsou zcela absurdní. Formaci Kiss na prahu její existence doplnil bubeník Peter Criss (vl. jménem Peter Criscuola, nar. 20. prosince 1945 v Brooklynu) a excentrický kytarista Ace Frehley (vl. jménem Paul Daniel Frehley nar. 27. dubna 1951 v Bronxu).

Zdroj: www.ticketportal.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz