Tipy na nákup - knihy


Tipů: 16
další stránka
Stránka: 1 2 3

KNIŽNÍ KLUB | bux.cz

Kniha Krása stromů

Kniha představuje sto nejkrásnějších a nejmajestátnějších stromů – od obrovských sekvojí vždyzelených, nejvyšších žijících organismů světa, až po téměř mystický dub, spojený s bezpočtem legend.

více ...

EUROMEDIA | Bibledali.cz

Bible s unikátními ilustracemi Salvadora Dalího

Seznamte se s historií vzniku originálních ilustrací a objevte krásu a jedinečnost unikátního vydání Bible v České republice, v limitovaném nákladu 444 výtisků. Každý výtisk je zdoben drahými kameny, kniha tak působí na první pohled velice hodnotným dojmem.

více ...

BUX.CZ | bux.cz

Kniha Japonská zahrada

Inspirativní rádce nabízí designové nápady, netradiční podněty, profesionální rady i originální ilustrační doprovod. Praktické tipy usnadňují výběr nejlepšího materiálu, vhodných doplňků a široké škály rostlin.

více ...

BUX.CZ | bux.cz

Pes ve městě

Léto je čas relaxu a odpočinku, který vám může zpříjemnit dobrá knížka. Nabízíme tip v podobě knihy "Pes ve městě", jejíž děj se točí kolem pětice pražských kamarádek, kterým padesátka vyskakuje před očima stále častěji a které nacházejí útočiště před životem v pravidelných schůzkách, na nichž probírají vše co se děje v nich i okolo nich.

více ...

MIROSLAV HRABICA | prozdravi.cz

Kniha Co nám tělo říká

Je léto, čas dovolených a odpočinku, udělejte si na sebe čas a zpříjemněte si ho zajímavým čtením, které nabízí určité impulzy k zamyšlení, například nad tím, zda-li a jak jsou zdravotní obtíže svázané s chováním a myšlením, co a jak můžeme sami ovlivnit....

více ...

MOTTO | motto.cz

PLÁSTEV MEDU

Poutavý psychologický román o mezilidských vztazích v "uměleckém domě". Kniha byla poprvé publikována v roce 1976, ale dlouho se v oběhu neudržela. Spisovatelka Iva Hercíková sleduje životy několika obyvatel paneláku, jejich vzájemné vazby plné lásky, nenávisti a nevěry.

více ...
Tipů: 16
další stránka
Stránka: 1 2 3

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz