Kolik svobody dát muži?

zpět

Muž potřebuje svobodu, aby se rád vracel zpět ke své partnerce, zní alibistické lovecké krédo. Jenomže přílišná svoboda vztahu škodí a určitým typům mužů nutno uzdu více přitáhnout. Poskytnout velkou volnost promiskuitnímu partnerovi znamená nasadit si dobrovolně parohy. Ovšem ani přílišné utažení uzdy nezabrání nevěře.

Promiskuitní lovec totiž rád loví v cizích rajónech využije i sebemenší příležitosti, aby svou drahou obdaroval parohy. Jeho lovecké poslání rozmnožovat se vždy a všude je silnější než on. A ani láska k jedné ženě mu nezabrání v tom, aby splnil své přirozené poslání rozsévače.

Pokud zahýbal svým předchozím partnerkám, může se většinou nová kořist spolehnout, že jí bude nevěrný také. A jelikož mezi loveckou výbavu Casanovy patří výřečnost s bohatým romantickým slovníkem, ženy snadno podlehnou jeho kouzlu a pak marně vší silou tahají za uzdu, aby zabránily jeho nevěrám.

Pokud ženy nechtějí, aby jejich hlavu zdobilo mnohačetné paroží, měly by se vztahům s Casanovu raději vyhnout, protože u něj lze přitažením uzdy pouze snížit počet nevěr, nikoli mu v nich zabránit. Avšak přílišné zatažení za opratě může způsobit i otravu partnerkou.

Více lze povolit uzdu u partnera, jehož mozek neovládá libido, a tudíž své rozsévačské poslání neplní tak poctivě jako Casanova. Zde lze poskytnou větší prostor pro koníčky, pánské jízdy apod. Ale pozor příležitost dělá zloděje. Když jeho koníčky nejsou ryze domácího individuálního charakteru, ale společenského charakteru, hrozí nebezpečí nevěry, nebo dokonce zániku vztahu. Jeho věrnost ohrožují nejenom ženy se stejnými zájmy ale hlavně fanynky, které v něm vidí svůj idol. A ne vždy páni tvorstva odolají svodům svých obdivovatelek. V nebezpečí se ocitají hlavně pánové středního věku, na něž útočí mladé fanynky. A tak mezi rizikové koníčky, které ohrožují mužovu věrnost patří např. pozice trenéra mladých ženských mužstev volejbal, košíková apod.

Příliš volného prostoru však může také zničit vztah i s partnerem, který netouží rozsévat vždy a všude jako Casanova.

Pokud žena sama má mimo práci své koníčky, většinou uvítá, když její partner má také své zájmy. I když jejich zájmové soužití oběma vyhovuje, může vztah skončit krachem. Společně totiž tráví velmi málo času, čímž dochází k odcizení. Její drahý může ve svém zájmovém kroužku potkat jinou přitažlivou ženu, s níž má společné zájmy, a tudíž si s ní více rozumí než s partnerkou, která mu poskytuje maximální svobodu. Přehnaný prostor svobody totiž v mužích někdy vzbuzuje dojem, že o něj nemá jeho partnerka zájem a je jí jedno, co kdy, kde dělá. Na jedné straně nemají páni tvorstva rádi všetečné otázky svých drahých, na druhé straně, však tyto všetečné otázky jim poskytují důkaz o jejich lásce.

Vztah je dřina a musí se budovat. Hlavní břímě spočívá na bedrech ochránkyně hnízda jako budovatelce vztahů. Pokud se domnívá, že soužitím s mužem se vztah sám vyvine, žije ve velkém omylu.

A záleží na ní, jak moc nebo málo tahá za uzdu, neboli zda se z ní stane nepříjemná stíhačka, ležérní adeptka na parohy či správná krotitelka.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz