Koncert ALPHAVILLE

zpět

Blíží se koncertní událost brněnského kulturního roku!!

Když se řekne Alphaville, mnozí z nás si zanotují nesmrtelné hity "Big in Japan" nebo "Forever Young". Tyto rock-popové melodie podbarvené syntezátory jsou hudbou mládí dnešních pětatřicátníků. A právě skupina Alphaville, blýskavá ikona hudby 80.let, která se výrazně podílela na formování zvuku této doby podobně jako Depeche Mode, zavítá 19.12.2008 do Brna a odehraje koncert v hale Rondo.

Není bez zajímavosti, že se Alphaville do moravské metropole vrací. V roce 2002 zde odstartovali své Miracle Healing Tour a halu Rondo, kde se koncert konal, vyprodali. Do Česka od té doby zavítali ještě několikrát. Vloni v prosinci se představili na pražském Žofíně. Letos naši republiku navštívili znovu a vystoupili 16. 8. na festivalu Beskydy Sound. Kapele aplaudovalo okolo 6000 lidí a magickou atmosféru dokreslovalo i zatmění měsíce, které vrcholilo právě při jejich koncertu.

Na brněnském koncertu sice zatmění měsíce k vidění nebude, máte však možnost vrátit se do jiskrných osmdesátek, zavzpomínat si na hity svého mládí i ocenit kvality zpěvákova projevu, který letos v květnu oslavil své 54. narozeniny.

Role předskokana se zhostí Petr Muk a jeho Band. Bude připravena speciální světelná a laserová show. Začátek koncertu je naplánován na 20.00.

Big in JapanForever Young


Dance With Me


Více na >>
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz