Koncerty

Výběr dle tématu

FilmTipy na výletDivadlo
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na koncert: 182
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 31
11. července 2018 |Volný čas

Festival České hrady 2018

Hudební festival Hrady CZ startuje v pátek a sobotu 13. a 14. července na hradě Točníku a dále se vždy v pátek a sobotu představí na Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Veveří, Hradci nad Moravicí, Bouzově a svoji letošní pouť uzavře na hradě Bezdězu.

7. června 2018 |Volný čas

Smetanova Litomyšl 2018

Nejslavnějšího litomyšlského rodáka Bedřicha Smetanu, připomíná každé léto druhý nejstarší hudební festival v Česku. Hlavní programovou náplní jsou operní inscenace, galakoncerty, kantáty a písňové večery, v pestré programové nabídce nachází místo i balet, či promenádní koncerty.
25. května 2018 |Volný čas

Tipy na Open Air Koncerty

Pokud milujete živou hudbu a neopakovatelnou atmosféru letních Open Air koncertů, pak neváhejte a inspirujte se našimi aktuálními tipy. Udělejte si čas, sbalte se a jeďte. Nadšení bude obrovské, zážitek veliký. Začátek června bude opravdu nabitý.

10. srpna 2016 |Volný čas

Open air Trutnoff 2016

Open air festivalem Trutnoff pomyslně končí letní sezóna open air festivalů. Na Trutnoff se nejezdí kvůli hudbě, ale spíš kvůli atmosféře, která je nenapodobitelná. Máte se na co těšit.

1. července 2016 |Volný čas

Colours of Ostrava 2016

Přiblížil se termín konání dalšího festivalu. Ve dnech 14.7.-17.7. můžete navštívit oblíbený festival Colours of Ostrava. Můžete se těšit na spoustu známých kapel, DJ, na divadelní představení, workshopy a besedy.
17. srpna 2015 |Volný čas

Open air Trutnoff

Open air festivalem Trutnoff pomyslně končí letní sezóna open air festivalů. Na Trutnoff se nejezdí kvůli hudbě, ale spíš kvůli atmosféře, která je nenapodobitelná. Letošním hlavním tahákem jsou úderní Prodigy. Máte se na co těšit.

Tipů na koncert: 182
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 31

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz