KONOPNÁ KOSMETIKA - EXTRAVAGANJA BODY CARE

zpět

Extravaganja Body Care je prvotřídní přírodní kosmetika, která využívá příznivých účinků konopí. Léčivé účinky konopí znali již staří Indiáni a národy Orientu. V poslední době se lidé začínají navracet k této alternativní bylině a postupně znovu objevují její blahodárný vliv na lidský organismus. Vědecké poznatky dokazují, že pozitivně působí na kůži, tkáně, sliznice a imunitní systém organismu. Výtažky z konopí navíc mají antibakteriální i protizánětlivé vlastnosti.

kosmetika kosmetika Extravaganja


Konopný olej a jeho vliv na pokožku

Je Vaše pokožka vysušená, loupe se a "praská"? To znamená, že trpí nedostatkem nenasyceným mastných kyselin, které jsou potřeba k jejímu správnému fungování. Tyto nenasycené mastné kyseliny lze pokožce dodat z výrobků obsahujících konopný olej, neboť zde obsažené nenasycené mastné kyseliny mají výborné zvláčňující, uklidňující a promašťující schopnosti.

Konopný olej obsahuje navíc i velké množství vitamínů (A, B1, B2, B3, B6, C, D a E), které ve spojení s nenasycenými kyselinami mají blahodárné účinky. Optimalizuje a udržuje potřebnou hydrataci, doplňuje nezbytné látky a napravuje konflikty buněčných membrán. Výrazně působí proti nežádoucím volným radikálům, které způsobují "oxidaci" pokožky, tedy její stárnutí.

konopí


Jestliže pokožka funguje jako bariéra, která chrání tělo před přebytečnými ztrátami vody a před pronikáním cizích látek nebo patogenů, jako jsou například viry a bakterie, dovnitř do organismu, je nutné, aby o ni bylo dobře postaráno.Ochrannou funkci může kůže vykonávat pouze tehdy, pokud je zdravá, tedy pokud obsahuje vyvážený poměr kožních lipidů (tuků) a zachovává si dostatek vlhkosti. K poškození epidermu (svrchní vrstvy pokožky) může dojít například vlivem slunečního záření, suchého vzduchu, použitím nevhodného mýdla nebo jiného drsného detergentu (mycího prostředku), působením volných radikálů, atd.
Působením těchto nežádoucích vlivů dochází ke změně zastoupení kožních lipidů a ke ztrátě tolik potřebné vlhkosti. Vzhledem k tomu, že konopný olej obsahuje nenasycené mastné kyseliny lze jeho aplikací pokožce navrátit vyvážené složení lipidové vrstvy a obnovit její vláčnost.

Díky svým unikátním vlastnostem je právě konopný olej hlavní složkou kosmetických přípravků Extravaganja Body Care.

Linie přípravků Extravaganja Body Care obsahuje: vlasový šampón a vlasový balzám v péči o vlasy, tělové přípravky: sprchový gel, toaletní mýdlo, tělové mléko, tělové máslo, olej do koupele, tělový olej a zvláčňující péči o obličej krém na rty a pleťový krém.

Přípravky Extravaganja lze zakoupit na www.krasa.cz. Navíc do konce února speciální cenová akce!
´
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz