Krása

Výběr dle tématu

KosmetikaProti stárnutíDiety


Článků o kráse: 301
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 51
3. listopadu 2018 |Kosmetika

Mandlový olej ze semen mandloně

Mandlový olej je jednou ze složek, se kterou se můžeme setkat u přípravků z oblasti přírodní kosmetiky. Získává se se získává lisováním zralých semen mandloně obecné. Mandloň obecná je subtropická dřevina s bílým až lehce růžovými květy, která dorůstá výšky až osm metrů.

11. července 2018 |Kosmetika

Parfémy pro každé znamení horoskopu

Už máte svůj oblíbený parfém? Při výběru parfému se nejčastěji řídíme tím, zda nám voní nebo naopak. Důležitá je pro nás také momentální nálada a rozpoložení, vrozený temperament a životní filozofie. Pokud čtete horoskopy, jistě víte, že naši povahu ovlivňuje do určité míry znamení, ve kterém jsme se narodili.

6. července 2018 |Kosmetika

Epsomská sůl

Epsomská sůl je tématem častých dotazů zájemců o přírodní medicínu, ale jen málokterý z nich přesně tuší, jaké je její chemické složení a k čemu je možné ji použít. Chemicky se jedná o heptahydrát síranu hořečnatého.

13. dubna 2018 |Proti stárnutí

Jarní refresh pro vaši pleť i tělo

Konečně přichází jaro a to znamená, že je potřeba udělat pořádek v šatníku i kosmetice. Nastal čas odložit mastnější krémy a zimní výrazné odstíny. Čím je nahradit? Lehkým hydratačním krémem, veselými jarními barvami a jemným make-upem. Nevíte, po kterém sáhnout?

23. března 2018 |Kosmetika

Manikúra jako skvělý pomocník a hezký dárek

Pěstěné a upravené ruce a nehty jsou vizitkou každého člověka. Můžete navštěvovat kosmetické salóny, ale mnohem jednodušší je pravidelná domácí péče. Možná si myslíte, že manikúra je dárek pouze pro ženy, ale opak je pravdou.

2. ledna 2018 |Proti stárnutí

Zdravá pokožka s jemností kašmíru

Která žena by netoužila po neodolatelně jemné pleti se sametovou hebkostí? Seznamte se s expertní péčí Dove Cashmere Comfort, přinášející smyslný požitek, pro vaši dokonale hebkou pokožku s jemností kašmíru. Buďte přirozená, buďte sama sebou.

Článků o kráse: 301
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 51

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz