Krása

Výběr dle tématu

KosmetikaProti stárnutíDiety


Článků o kráse: 303
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 44 45 46 47 ... 51
1. listopadu 2007 |Kosmetika

Největší internetová parfumerie www.parfemy.cz triumfovala v prestižním hodnocení WebTop100

WebTop100 je projekt, který umožňuje srovnání kvality webů českých firem v rámci hlavního a oborových žebříčků. V odborné porotě zasedlo 40 odborných porotců pod předsednictvím Dany Bérové, bývalé ministryně informatiky. Weby byly hodnoceny z pohledu pěti základních oblastí: informační hodnota, marketing, použitelnost, grafický design a technické řešení.

26. října 2007 |

Klimakterium

Každá žena si na "podzimu svého života" projde hlubokými proměnami. Jak po fyzické, tak i po psychické stránce. Poté, co dokončí tento náročný přechod, dostane se do období menopauzy, které se stane novým stádiem jejího života. Menopauza dává ženě najevo, že její reprodukční věk skončil a ona se již může svobodně věnovat svým zálibám a koníčkům.

8. října 2007 |

Je liposukce cestou k dokonalým křivkám?

Vzhledem k mnoha článkům, které byly již napsány a nepochybně napsány na toto téma ještě budou, bych nyní rád uvedl některé skutečnosti na pravou míru. Pokusím se pro laickou veřejnost stručně a přehledně vnést přehled do dané problematiky a tím i přispět k odstranění některých mýtů.

7. září 2007 |

Botoxu už zvoní hrana - trend kamenných tváří mizí z Hollywoodu

Mnoho let byl botox malým tajemstvím nestárnoucích krásek bez úsměvů. Nyní už se za něj nikdo nestydí a celebrity se dosud chlubí, kdo si nechal píchnout víc botoxu do tváří. A aniž by to řekly, každý to na nich pozná, protože jejich obličej se změnily v kamenné masky, sice bez vrásek, ale také bez mimiky.

27. srpna 2007 |

Sauna v horkém létě? Proč ne?

Venku panuje léto a tím pádem jsou i denní teploty velmi vysoké, mnohdy překračující 30°C, tak proč tedy navštívit právě saunu? Pravidelný pobyt v sauně pomáhá vytvářet ochrannou bariéru vůči nemocem a celkově podporuje naše zdraví.

16. července 2007 |Proti stárnutí

Špatným opalováním stárneme

Sluneční paprsky nás přímo vybízejí k tomu, abychom sebou někde, nejlépe u vody, plácly a nasbíraly bronz. Jenže všechno má svá pravidla

Článků o kráse: 303
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 44 45 46 47 ... 51

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz