Krása

Výběr dle tématu

KosmetikaProti stárnutíDiety


Článků o kráse: 303
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 46 47 48 49 ... 51
5. března 2007 |Kosmetika

Elizabeth Arden přichází s revoluční péčí o pleť!

Všichni víme, že život "v poklusu" plný stresu si vybírá svou daň na našem zdraví. A totéž platí i o pleti, jak dosvědčuje také nejnovější výzkum stárnutí pokožky. Vystavení slunečnímu záření a další faktory související s kvalitou životního prostředí i životním stylem nutí pleť neustále na tyto vlivy reagovat.

4. března 2007 |Proti stárnutí

Topinambur - Kouzelná potrava indiánů

Tato rostlina k nám přišla ze Severní ameriky. Tam ji používali jako zeleninu a krmení pro dobytek. Název topinambur pochází od jednoho indiánského kmene ze začátku 17. století, odkud byla rostlina převezena evropskými mořeplavci do Francie. Uprostřed 18. století se dalekosáhle rozšířila a o svou pozornost neustále soutěžila s bramborou.

20. února 2007 |

Pečujte o vlasy s přírodními prostředky

Vědci nám rozdělili vlasy do čtyř skupin - normální, problematické, mastné a suché. Avšak nové výzkumy ukazují, že všechny vlasy jsou normální pro tu kterou osobu a problémy s nimi by měly být zkoumány spíše z pohledu životního stylu té které osoby.

11. února 2007 |

Dopřejte si uvolněnost a pohodu masáže

Existuje způsob, jak si zachovat mladistvý vzhled a rozzářené oči, aniž byste musely nutně podstoupit plastickou operaci nebo si nechávat na klinice tajně vpichovat botox do kůže. Tím způsobem je velmi příjemná mikromasáž očního okolí s viditelným zpevňujícím efektem.

5. února 2007 |Kosmetika

KONOPNÁ KOSMETIKA - EXTRAVAGANJA BODY CARE

Extravaganja Body Care je prvotřídní přírodní kosmetika, která využívá příznivých účinků konopí. Léčivé účinky konopí znali již staří Indiáni a národy Orientu. V poslední době se lidé začínají navracet k této alternativní bylině a postupně znovu objevují její blahodárný vliv na lidský organismus. Vědecké poznatky dokazují, že pozitivně působí na kůži, tkáně, sliznice a imunitní systém organismu.

31. ledna 2007 |

Přírodní péče o pokožku

Na naší pokožce jdou vidět změny a výkyvy počasí, špatné stravovací návyky, nedostatek některých vitamínů a minerálů. Dále ji zatěžuje i dekorativní kosmetika (líčidla - make-upy, pudry, stíny..), smog a spousta dalších činitelů, proto je velmi důležité pokožku vyživovat vnitřně i zevně.

Článků o kráse: 303
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 46 47 48 49 ... 51

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz