Krása

Výběr dle tématu

KosmetikaProti stárnutíDiety


Článků o kráse: 303
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 47 48 49 50 ... 51
12. ledna 2007 |

Jak správně pečovat o ruce pomocí přírodních prostředku

Zvláště v zimním období je kůže našich rukou vystavována nepříznivým vlivům počasí. Ale není to jen v zimním období, naše ruce jsou denně vystavovány agresivním pracím práškům, čistícím prostředkům, příliš horké vodě.

1. ledna 2007 |Proti stárnutí

Co se vlastně stalo?

Všichni stále něco řeší, někam spěchají. Ráno do práce a z práce, pro děti, na nákup, na chvilku k televizi, pak do postele a druhý den opět znova a další znova, stále dokola. Neustálý shon vidíme všude, ale smích ne.

28. října 2006 |Proti stárnutí

Čokoláda může chránit srdce, uvádí studie

Praha (rea) - Čokoláda může pomoci chránit srdce, tvrdí nová studie publikovaná v časopise American Journal of Clinical Nutrition. Chemické látky zvané flavonoidy, které se nalézají v čokoládě i v dalších potravinách, mohou mít ochranný efekt pro srdce, protože zpomalují vznik LDL cholesterolu (tzv. zlého).

18. října 2006 |Kosmetika

RÉPONSE VITALITÉ - koncentrace čisté energie, která probudí Vaši pleť!

Trápí Vás a Vaši pleť každodenní stres a nedostatek spánku? Víte, že i UV záření, nevlídné počasí a změny ročního období , život ve městě a Váš životní styl mají vliv na stav Vaší pleti? Pokožka je pak těmito každodenními útoky zeslabena nedostatkem vitaliny a energie, její kvalita se zhoršuje a nemá silnou obranyschopnost - je nevýrazná a chybí ji jas.

18. července 2006 |Diety

Diet+ Zhubněte bez jo-jo efektu až 2 kg týdně!

Program Diet+ je založen na vysokobílkovinné, nízkoenergetické stravě ve formě hotových jídel z těstovin a těstovinové rýže. Základ tvoří bílkoviny ze sóji, z mléka či kuřete. Dále je používána semolina (tvrdá pšenice s nízkým glykemický indexem) a zelenina v chutných omáčkách.

31. května 2006 |Zdraví

Dornova metoda

Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh. Tato metoda je pojmenována po svém objeviteli Dieteru Dornovi, majiteli pily v městečku Lautrach v Německu. Dieter Dorn si sám poškodil páteř při nadzvedávání těžkého kmene a nemohl se narovnat.

Článků o kráse: 303
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 47 48 49 50 ... 51

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz