Květinová mánie je stále v módě!

zpět

Motiv květin se nosil, nosí a nosit také bude. To jest nejdůležitější zpráva, avšak nedaleko za ní znějí další - jaké konkrétní květinové vzory se budou nosit? Na jaké raději alespoň na chvíli zapomenout? Kam květinové vzory nosit? Tím však seznam otázek nekončí. Na všechny položené a na mnoho dalších prozatím nevyslovených se bude snažit odpovědět následující článek.

Barvy, fantazie, vzpomínky, ale i volnost a pohoda. Právě to jsou hlavní rysy květinových vzorů, které velmi sluší a zároveň se i velmi líbí. Tato móda může z části připomínat hippie styl, avšak to nijak neovlivní fakt, že má i svou vlastní duši, své vlastní vzezření. Květinové oblečení padne především dětem, a to malým i velkým a většina z nich navíc tuto módu přivítá s nadšením.

Líbit se bude i maminkám, které budou rády svým dětem květinovou módu pořizovat. Z barev si vybere každý, protože motiv květin může být tvořen kombinací mnoha různých barev právě dle toho, které jsou ty nejoblíbenější. Díky pestrému vzhledu se oblečení s květinovými vzory dobře kombinuje s jednobarevnými dalšími kusy oblečení a doplňky, těm odvážnějším se dá doporučit kombinace různých vzorů.

Výsledný outfit tedy může být naprosto barevný, různorodý a plný života. Velmi slušivý je komplet se stejným vzorem - buďto sukně a tričko nebo kalhoty a tričko. Květinový kostýmek pak bude působit ještě zajímavějším dojmem a bude naprosto sladěný.

Velmi žádaná a moderní je kombinace květinových vzorů s těmi geometrickými. Navzájem se skvěle doplňují díky "složitosti" květinových vzorů a ornamentů a jako protiklad jsou právě jednoduché geometrické vzory. Tím vznikne stylová kombinace s nápadem, která se může vyskytovat i na jednom kusu oblečení dohromady.

Správný květinový vzor musí mít nápad, být celkově sladěný, avšak i přesto může být pestrobarevný a poměrně různorodý. Svou dceru do květinového oblečení můžete obléknout jak na procházku do přírody, tak na putování po městě, či na návštěvu ke kamarádce. S vhodně zvolenou obuví se dá i v sukni běhat a libovolně pohybovat, někdy dokonce lépe než v kalhotách.

Z doplňků se ke květinovým vzorům hodí zlato i stříbro, stejně tak korálky keramické či dřevěné, ale i šátky, čelenky a spony do vlasů. Malé slečny velmi rády nosí i prstýnky a zajímavé náušnice, proto ani na tyto doplňky nezapomeňte. Mohou být totiž velmi vhodným dárkem ať už dražším nebo levnějším. V sítích obchodů s bižuterií a obdobnými doplňky se dá toto zboží koupit za velmi přijatelnou cenu, proto vám nebude tolik líto situace, kdy dítě doplněk ztratí.

K šatům se hodí vyšší boty, pod kalhoty stejně tak, ale s nízkými chybu také neuděláte. V těch vyšších se bude malá slečna cítit více dospěleji a možná to bude první příležitost pro nošení vysokých bot. Při teplém počasí stačí obléknout pohodlné sandálky nebo pantoflíčky. Jen v lehkých a vzdušných botách totiž bude příjemně i v teplém počasí. Nejdůležitější je, aby vaší slečně byly boty pohodlné a zároveň byly kvalitně ušité, aby zajišťovaly správný vývoj nohy a nožní klenby. Jen tak se totiž v dospělosti nebude tolik trápit bolestmi zad, hlavy a dalšími obtížemi, které mohou mít svůj prvopočátek právě ve špatně se vyvíjejícím chodidle.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz