Léto versus ramínka podprsenek

zpět

Trika v létě velmi minimalizujeme, tím avšak nastává problém, co s další částí oblečení. Vykukující ramínka podprsenek totiž můžou celý outfit zkazit a vypadat velmi nevkusně. Avšak jsou i případy, kdy je vykukující ramínko dokonce vhodné. Proto se zkusme nad tímto tématem zamyslet a najít pro sebe nejvhodnější řešení.

Tílka, trička s prostřihy, topy s vázáním za krk a nebo třeba šaty bez ramínek jsou důvodem k zamyšlení, jakou podprsenku pod ně obléci. Většina z nás totiž podprsenku nosit musí, dokonce i ze zdravotního hlediska je lepší, a zvláště pokud jste majitelkou většího poprsí, podprsenku oblékat každý den, aby pomáhala držet svaly a vazy prsou. Bez ní by se totiž nehezky povolovaly a pevná prsa by byla ta tam.

Jedním z možných řešení je pořídit si podprsenku s výměnnými ramínky, kdy můžete střídat látkové v barvě podprsenky (někdy i více provedení) a silikonové. Ty jsou téměř neviditelné, proto je můžete vzít i k šatům bez ramínek. Dalším řešením je nechat podprsenku bez ramínek, ale budete ji muset hlídat, aby se neposouvala ze svého místa. Pokud máte prostřih nebo výstřih na zádech, kupte podprsenku, která má ze silikonu vyrobenou právě zadní část a bude díky tomu téměř neviditelná. Je nepřípustné nechat podprsenku v tomto případě koukat, pozor na to.

Pokud však přece jen chcete, aby vám ramínka koukala anebo máte různé důvody, proč neobléknout silikonová ramínka, pak nechte koukat jen ta úzká a například barvě tílka. Když barvu trefíte téměř přesně, pak můžete i pod oblečení bez ramínek podprsenku ve stejné barvě obléknout, ale pozor na to, aby se nezměnil k horšímu celkový vzhled oblečení.

Pozor dejte i na to, abyste tmavou podprsenku oblékala pod tmavé oblečení, ne pod světlé, aby se značila a byla vidět. Tento módní prohřešek by vám nemusel být odpuštěn.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz