Líčíme se k zelené a všem jejím odstínům

zpět

V létě upusťte od ponurých zimních a podzimních barev a raději volte barvy, které vás rozzáří. To platí o oblékání, ale i o líčení.
Jarní barvou je barva zelená, a proto vyzkoušejte líčení v zelených tónech. Zelené oční stíny si můžete pořídit od tmavých, přes pastelové, světlé až rozjasňující odstíny. Je jen na vás jakou zvolíte značku kosmetiky a jaké balení. Pohodlnější je, koupit si duo nebo trio stíny, než kupovat každý odstín zvlášť. Pro nanášení více odstínů jsou vhodnější spíše stíny práškové nebo pudrové, i když některé ženy volí raději stíny tekuté nebo polomastné. Tyto jsou ale vhodné pro líčení v jednom odstínu.

Kdo si může dovolit zelené stíny?
Každá žena, která má zelené oči a hnědé vlasy nebo která má zelené oči a zrzavé vlasy. Jestliže máte snědou pleť a dobře se opalujete, bude vám slušet olivově zelený odstín očních stínů v kombinaci třeba teplejší hnědé, červené, oranžové, žluté nebo korálové.

Vše pro vaší krásu www.krasa.cz


Jak na to?
Začněte nanášet oční stíny v zeleném odstínu na horní víčko až nad oční záhyb a podél spodních řas. Do středu víček až těsně nad horní a pod spodní řasy naneste žlutý stín. Uvidíte, jak se vám oči otevřou a rozjasní. Řasy zvýrazněte hnědou řasenkou. Pokud zvolíte základní barvu ve světlejším odstínu, můžete kolem oka vymalovat konturkou hnědou linku. Jestliže jste použila tmavý odstín zelené, je vaše líčení očí prakticky hotové. K zeleným očím se velmi dobře hodí oranžová rtěnka nebo stačí i oranžový lesk na rty. Pokud vám přijde oranžová barva moc sytá, tak ji přetřete bezbarvým leskem na rty. Na tváře naneste bronzový pudr a přes něj můžete aplikovat ještě tvářenku v barvě do oranžova. Jestliže milujete zelenou barvu a máte upravené nehty, klidně můžete použít zelený lak na nehty u rukou i na nohách. Potom si oblékněte zelené sandále nebo žabky a můžete vyrazit do ulic. Ani zelená kabelka nebude k zahození a dokreslí vaši jarní image.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz