Lipno - výlet pro celou rodinu

zpět

Lipno nad Vltavou je malebné místo na břehu lipenského jezera, které láká mnoho lidí k odpočinku a relaxaci, díky možnosti koupání, cyklistice a dlouhým procházkám. Nechte se zlákat i Vy.

Active Park Lipno s trochou adrenalinu:
Lanový park- s nádherným výhledem na Lipno nabízí přes 500 m dobrodružství na lanových překážkách. Pro Vaše ratolesti je připraven dětský okruh, adrenalinovou specialitou je 150 m dlouhý Fly sjezd na kladce, který opravdu stojí za to.
Otevírací doba:
hlavní sezóna (červenec, srpen): denně 10.00 - 20.00 hodin
mimosezóna (květen, červen, září): denně 11.00 - 18.00 hodin

Bikepark - trocha adrenalinu pro každého. Připravena je rodinná sjezdová trať, sportovní sjezdová trať, nová Biker Cross trať. Otevírací doba:
mimosezóna květen, červen, září (sobota a neděle): 10.00 - 17.00 hodin
sezóna červenec / srpen (pondělí - neděle)

Bobová dráha - řadí se svojí délkou (1 km) i rozmanitostí (21 zatáček, 2 tunely a terénní zlomy) ke světové špičce. Na start dráhy se dostanete pomocí vleku. Dolů jedete nerezovým korytem na speciálních bobech, na kterých si regulujte rychlost pomocí páky. Děti od 3 let jezdí s rodiči, od 8 do100 let bobujete sami za každého počasí. V bezbariérovém areálu je také k dispozici hospůdka Bobovka, rodinný altánek, a dětské hřiště s trampolínou. Otevírací doba: denně 10-18 hod, 1.7. - 31.8. 9-21 hod.

Romantická plavba lodí:
Můžete si vybrat ze dvou okružních plaveb. Ta oblíbenější je z přístavu v Lipně nad Vltavou kolem Frymburku proti proudu směrem k Horní Plané a zpět. Využít můžete jak pravidelných vyhlídkových tratí nebo si můžete objednat speciální vyjížďku s občerstvením, či soukromou vyjížďku na motorovém člunu pro menší skupinky. Odjezdy z přístaviště v Lipně jsou vždy v 11:00, 13:30 a 15:30.

Ani v případě špatného počasí nuda nehrozí:
K dispozici je vodní ráj Aquaworld s klasickým bazénem pro plavání a zážitkovým bazénem s divokou řekou, perličkami a vířivkou. Malé děti se naopak mohou vydovádět v teplém bazénu s vodní houbičkou. Ve vestibulu se nachází Hopsárium, které si děti jednoduše zamilují, protože mohou vyzkoušet prolézačky, labyrinty s překážkami, míčkový bazének, skluzavky, trampolínu a nafukovací klokánek.

Budete přímo v centru dění:
Ideální ubytování naleznete v Landal Marina Lipno přímo na břehu jezera u nově vybudovaného jachetního přístavu. Rodiny s dětmi ocení omezení pohybu osobních automobilů a centrální polohu. Na všechny atrakce v okolí Lipna je do z Mariny kousíček. Můžete se ubytovat i s domácími mazlíčky ;-)

Více informací:
www.lipno.info

alt. text
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz