Má Britney Spears vůbec vkus?

zpět

Co si o Britney máme vlastně myslet? Kariéru začala coby dítě v pořadu Mickey Mouse Club a poté se dostala ke zpívání. Byla úspěšná a vydala spoustu alb - Me Against The Music Remixes, Toxic, In The Zone, Boys...

Nedávno oslavila své 25. narozeniny. Svou image založila na nevinné panně a prohlášení, že sex bude až po svatbě. Zaujala nejen svým prvním albem Baby One More Time, ale také vzhledem školačky (sukýnka, dva culíky a upnutý svetřík). Poté vystupovala v roli sexy dračice. Poflakovala se s cigaretou, flámovala a pila. Také se stačila dvakrát vdát (poprvé za dlouholetého kamaráda, podruhé na Kevina Federlina, o kterém jsme do jejich sňatku nikdy neslyšeli) a vypadá to i na druhý rozvod. Povila dvě děti a nyní si opět začíná nevázaně užívat.

Vzpomeneme-li na doby, kdy byla svobodná a bezdětná, dostávala na kolena mnoho mužů. Na obdiv dávala jsou perfektní postavu, házela laškovné pohledy a nechala vlát své blond vlasy. Nebála se sexy oblečků. Oblékala provokativní topy i minisukně. Na veřejnosti byla viděna vždy perfektně oblečená, sladěná a na podpatcích. Ani pověstný americký úsměv jí nebyl cizí. Zcela jistě za Britniným perfektním vzhledem stálo několik profesionálů. V té době údajně vážila při výšce 165 cm 48 kg.

Během těhotenství a po porodu prvního chlapce o sebe přestala pečovat. Mění se v usedlou maminu, které byste hádali pětatřicet. Chodí neupravená a fotografové mají žně - vytahané oblečení, rozcuchané vlasy.

Po dvou dětech přibrala a její postava dávno zmizela v čase. Sice se s tím snaží něco dělat, ale bude to ještě dřina. Neměla by si dovolit vyzývavé a krátké topy, protože jí z nich občas tu a tam nějaký špíček leze. To samé u ultra krátkých sukní. Macatá stehna na kráse nepřidávají, tak proč je tak okatě vystavovat. Jenže Britney má svou hlavu, nosí to co dřív a vymetá s Paris Hilton bary. Pochválit ji ale můžu za líčení a krátký sestřih, který jí prospěl a omladil.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz