Madonna s dcerou Lourdes vytvořila kolekci pro mladé dívky se stylem

zpět

Zpěvačka Madonna chystá se svojí třináctiletou dcerou Lourdes módní kolekci pro mladé teenagerky a dívky ve věku 13 až 24 let. Kolekce se na pultech objeví již v srpnu letošního roku. U nás si ji ale budeme moci objednat pouze ze zahraničí a přes internet. Madonna očividně nechce být módním vzorem jen pro stávající třicátníky a díky dceři loví také v „mladších vodách“.

Celým svým jménem Madonna Louise Veronica Ciccone, kterou téměř všichni známe pouze jako Madonnu, nás opět překvapila. Její celý život se prakticky točí téměř jenom kolem hudby. Madonnu známe především jako zpěvačku, tanečnici, skladatelku, nebo jako herečku či producentku. Kromě jejích profesních úspěchů, se ale Madonnin život točí i kolem jejich dětí: Rocca, Davida a Lourdes. A právě s dcerou Lourdes, narozenou v roce 1996, pro nás Madonna připravila módní překvapení. O co se tedy jedná?

Madonna


51-letá královna popu Madonna se umí pohybovat nejen v oblasti hudby. Její pole působení se již brzy rozroste i do oblasti vlastní módy a designu. Se svou třináctiletou dcerou Lourdes (Lola) Leon totiž již brzy odstartuje řadu módního oblečení pro mladé teenagery. Madonna, která vyrůstala v Rochester Hills, již několikrát toužebně poznamenala, že by se velice ráda zbavila své přezdívky „Material Girl“. Tuto přezdívku si Madonna vysloužila již před desítkami let, a to v roce 1985. Tenkrát totiž tato populární zpěvačka nazpívala hit se stejnojmenným názvem, tedy „Material Girl“ a od té doby se této přezdívky nezbavila. A možná po srpnu tohoto roku už ani nikdy nezbaví.

„Kdybych věděla, že do konce mého života, budu označována a vnímána jako ta „Material Girl“, asi bych píseň nikdy nevydala, poznamenala jednou Madonna při rozhovoru s MTV News. Ironicky však, tento „Material Girl styl“, který je v podstatě reprezentován rebelskou kůží v kombinaci s holčičí krajkou, úspěšně přežil téměř všechna Madonnina módní období.

„Velice se mi líbí styl a modely oblečení, které nosí má dcery Lola, a myslím si, že tato naše módní linie je rozhodně rozšířením jejího způsobu a stylu oblékání“, vyjádřila se tisku o kolekci Madonna v roli pyšné matky. „Kombinujeme a sdružujeme struktury, tkaniny i základní prvky, které jsou prvky jak pánskými, tak dámskými.“ Exkluzivně pro Macy´s a ve spolupráci se společností Iconix Brand Group, se bude kolekce Madonny a její dcery Loly v buticích prodávat již od 3. srpna letošního roku 2010. Kolekce, symbolicky pojmenována „The Material Girl“, bude obsahovat jak modely stylového oblečení, tak i řadu módních doplňků v podobě řady obuvi, kabelek i šperků. Lákavé budou nejen nabízené modely z kolekce The Material Girl, ale i jejich cenová relace. Ceny se totiž budou pohybovat něco mezi 12 a 40 amerických dolarů, cca 240 Kč až 400 Kč). A tak nemusíte být zrovna bohatí na to, abyste si pořídili něco z kolekce, kterou Madonna a její dcera již brzy uvedou.

Madonna


Ilustrace, které můžete na našem módním serveru vidět, jsou prvními záblesky z kolekce. A do světa se dostávají další detaily a informace o kolekci The Material Girl. Tak třeba, podle vyjádření společnosti Macy´s, budou mezi cílovou skupinou této kolekce patřit dívky ve věku 13 až 24 let. Budou to dívky, které jsou spontánní a nebojácné. Dívky, které jsou často v módě ovlivněny dobrou hudbou, tancem a Hollywoodem. „Vše je pouze o sebevyjádření a také hodně o kreativním způsobu vrstvení – stejně jako image zpěvačky Madonny v 80. letech minulého století“ , poznamenal prodejce.

Kolekce The Material Girl bude dostupná nejen v obchodních střediscích Macy´s, ale také na internetových stránkách online butku Macy´s .

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz