Madonna tour

zpět

Nejslavnější zpěvačka světa vyrazila na světové turné. Madonna bude tančit a zpívat na pódiích téměř po celém světě, včetně pražské SAZKA ARENY. V těchto dnech probíhá americká část světového turné, Madonnu na něm čeká ještě více než jedna desítka koncertů, mezi jinými navštíví i města Phoenix, Miami, Montreal, Boston nebo New York. Poté se Madonna přesune na stadiony a do hal ve Francii, Holandsku, Walesu, Itálii, Německu a Japonsku. V Londýně čeká Madonnu osm vyprodaných koncertů, v New Yorku šest a čtyři v Paříži.

Fanoušci se mohou těšit na dvouhodinovou megashow, za kterou stojí dlouholetý Madonnin spolupracovník Jamie King společně se Stewartem Pricem. Kostýmy dostali na starosti další dva dlouholetí členové Madonnina kreativního týmu - Arianne Phillips a Jean Paul Gaultier. Prozatím jsou tyto koncerty hodnoceny jako dosud nejlepší v Madonnině umělecké historii, a samozřejmě jako senzační podívaná pro každého.

Madonnino poslední turné "Re-Invention Tour" bylo magazínem Billboard vyhlášeno jako nejlepší v roce 2004. Několikanásobná držitelka ceny Grammy, skladatelka, autorka dětských knížek, producentka a videomisionářka s bezkonkurenční reputací pro její ohromující pódiovou show, za svoji hudební kariéru prodala více než 200 milionů kopií svých alb. Její aktuální nahrávka "Confessions on a Dance Floor" okupuje první místa hitparád po celém světě.

Datum konání je 6 a 7.9. 2006, 20.00 hod.
SAZKA ARENA, Praha

Zdroj: www.sazkaticket.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz