Mějte se rádi (jak jen to dokážete).

zpět

Nejčastějším přáním je dobré a pevné zdraví. Všichni tušíme, nebo víme z vlastní zkušenosti, že od toho se odvíjí kvalita všech ostatních okolností našeho života v tom, jak je vnímáme. Touha být zdráv je touha žít a pociťovat rozkoš, k čemuž slouží mnoho tělesných a citových požitků - jídlo, láska (nejen sex), kultura, péče o tělo, užitečná práce, a mnoho dalších.

Druhá věc je, co pro to dobré zdraví skutečně děláme a jsme ochotni udělat. Jak je pro tu naši "údržbu" připravena příroda, která nás obklopuje, nebo původně obklopovala.
Na světě existuje mnoho společností, které v oblasti výživy a kosmetiky nabízejí řadu produktů, jejichž cílem je nám v nějaké podobě ty původní účinné látky z přírody zase zprostředkovat, a tak kompenzovat negativní vlivy současného rozšířeného stylu života. Zde nás ale čeká řada úskalí, a to zjistit, zda použité superlativy a argumenty, které některé společnosti o sobě uvádějí, souhlasí se skutečností. Dalo by se říci, že čím více obecných prohlášení o vlastní dokonalosti, jako například "kvalita, kterou byste jinde stěží hledali", tím méně podpůrných faktů. Někteří používají slovo BIO jako marketingový argument, ale nikde neuvádějí žádný legislativní dokument, který by to potvrdil.

Naše legislativa žel není zatím nastavena tak, aby tato prohlášení mohla podléhat nějaké skutečné kontrole. Jinde to tak ale není, a mohu říci, že jsme prošli tím nejhustším sítem.

Aromedica má za sebou 17 let vývoje přípravků z oblasti přírodní farmaceutické kosmetiky, přírodních potravinových doplňků, a nově i veterinárních přírodních přípravků. Zatím jsme větší část produkce exportovali do zemí jako je Japonsko, Thajwan, a zde se v nejnáročnějším konkurenčním prostředí, které je zaměřeno právě na kvalitu, naše produkty prověřily. Zkušenost s exportem, trvající 8 let, nám také pomáhá ke vstupu do prestižních pracovišť, jako je hotel Four Seasons a dalších podobných zařízení.

To co je základem naší odlišnosti jsou originální receptury založené nikoliv na kopírování jednoduchých složení z knih či konkurence. Jde o dlouhodobě klinicky testované přípravky, které přinášejí nejen pocity ze slibů výrobců, ale měřitelné a prokazatelné účinky.
Také náš sortiment není složen převážně z rozplněných surovin neznámé kvality, ale ze sofistikovaných a originálních produktů, které nenapodobují ani cizí sortiment, ani módní trendy. Nemaskujeme konzervaci lihem ani jinými nedeklarovanými či škodlivými přísadami.

Dlouhodobě podporujeme také řadu zařízení a společností, která se starají o nemocné děti - například Dětskou psychiatrickou léčebnu v Opařanech, UNICEF a další podobné společnosti. Zde máme, mimo jiné, možnost sledovat účinky našich přípravků pod profesionálním dohledem.

Nabízíme to nejlepší, co umíme pro Vaše "Dobré zdraví".

Naleznete nás ZDE

Pavel Jurič, Aromedica, spol. s r.o., 257210796, 603491543

Komerční sdělení
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz