Mikrovlnná trouba v provedení jako počítačový doplněk

zpět

Možná již koncem tohoto roku by na pulty obchodů po celém světě mohla vtrhnout přenosná mikrovlnná trouba od společnosti Heinz.

Příruční mikrovlnka do počítače
Ano, čtete správně – přenosná mikrovlnka! S rozměry 19 cm x 16 cm x 15 cm se vejde i do kabelky a elektrickou energii načerpá třeba z vašeho notebooku. Je totiž vybavena USB portem, který bez potíží připojíte ke každému počítači. Trouba ale funguje i bez něj – dočasně může využívat vlastní baterie. Žádné velké jídlo v ní neohřejete, ale na polévku či hamburger bohatě stačí.

Rychlý oběd u pracovního stolu
Mikrovlnná trouba s názvem Heinz Beanzawave byla navržena především pro zaměstnance firem, kteří tráví hodně času v kanceláři. Nebudou již muset odcházet z pracoviště a oběd či svačinu si ohřejí přímo u pracovního stolu. Díky tomu údajně vzroste produktivita jejich práce.

Výrobek se již testuje
Světlo světa dosud spatřilo jen několik kusů této mikrovlnné trouby, které jsou nyní testovány přímo ve společnosti Heinz. Její představitelé věří, že ještě tento rok stihnou výrobek uvést na trh, ale předpokládanou cenu zatím prozradit nechtějí.

Schopnosti úměrné velikosti
Ať už tento vynález považujete za výbornou vychytávku, nebo spíše vtipný, ale jinak vcelku neužitečný kousek, doporučujeme při výběru vlastní mikrovlnné trouby vsadit spíše na ověřenou značku a model. Zatímco ve zmiňované mini mikrovlnné troubě budete moci jídlo pouze ohřívat, v běžně nabízených můžete grilovat, péct a dokonce i vařit v páře.

Dokud nebude mini mikrovlnná trouba zcela běžným zbožím, vařte vesele za pomoci té standardní a během polední pauzy si raději zajděte s kolegyněmi do restaurace na příjemný oběd.


mikrovlnka

Komerční sdělení


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz