MILUJ SVŮJ ŽIVOT - 24. mezinárodní ezoterický festival

zpět

Ve dnech 6. 3. - 8. 3. 2009 probíhá v Praze 24. mezinárodní ezoterický festival Miluj svůj život. Je to třídenní akce určená pro veřejnost, kde si na své přijdou jak návštěvníci, kteří se o ezoteriku zajímají cíleně, tak ti, kteří teprve hledají nějaký nápad, inspiraci, nebo odpověď. 100 účinkujících, lektorů a přednášejících vám nabídne mnoho zajímavých programů, souběžně konaných na sedmi místech zároveň, vystupovat budou účinkující z ČR i zahraničí.

Základ akce tvoří zajímavé přednášky, pracovní dílny, meditace, relaxace, tanec, cvičení, besedy, koncerty. Dále tu jsou praktické semináře, intenzivní pracovní dílny, psychologie, kineziologie, hlubinná terapie, rodinné konstelace, astrologie, chirologie, jóga, shiatsu, feng shui, taj ji, tantra a další.

Na festivalové výstavě najdete širokou nabídku zboží. Budou tady mimo jiné stánky s produkty alternativní medicíny, přírodní přípravky, speciální přípravky pro zdraví a krásu a podobně. Také zde můžete využít služeb léčitelů a poradců. Můžete si nechat poradit od zkušených odborníků, zabývajících se alternativními i klasickými metodami, nebo najít řešení pomocí výkladu karet, chiromantie, astrologie, numerologie a dalších metod. Programy probíhají denně od 9 do 22 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 9 do 20 hodin. V areálu najdete i čajovnu, stánky s občerstvením s nabídkou převážně vegetariánské stravy.

Celý festival se koná v areálu Gymnázia Omská, Omská 1300, Praha 10 – Vršovice.
Program akce najdete na www.ezotera.cz/ano.
Informace dostanete na tel. 371 725 228, 608 377 573 nebo e-mailem [email protected].

Zdroj: www.celostnimedicina.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz