Móda


Článků o módě: 230
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 39
22. března 2019 |

Módní inspirace na jaro

Taky vás móda hned baví víc, když vidíte za okny sluníčko? Zimy a hřejivých kousků bylo už dost. Nastal čas připravit se na jaro. Spolu s naší stylistkou jsme pro vás vytvořili outfity plné jarních barev. Pojďte do toho s námi a udělejte si nejdříve pořádný průvan v šatníku, ať je kam ty nové kousky naskládat.

15. února 2019 |

Královna tanečního parketu

Rumba, polka, valčík, co vy rádi tančíte? K plesům patří tanec, šaty, šperky, líčení a kouzelné střevíčky. Protančete s námi novou fashion story. Partnerkou a učitelkou vám při tom bude vítězka deváté řady StarDance… když hvězdy tančí, Lenka Nora Návorková.

8. ledna 2019 |

Pařížský šarm a elegance

Název módní inspirace vám možná něco lehce napověděl, ale chtěli jsme, aby byl trochu tajemný, jako je samotná Paříž. Někoho toto město fascinuje, někoho nechává zcela chladným. My jsme v něm našli, jako v hlavním městě stylu a elegance, spoustu módní inspirace. Zajímá vás, jak to ty Francouzky dělají, že stále vypadají tak skvěle?

1. ledna 2019 |

Novoroční módní koktejl

Vstup do nového roku nás trochu vybízí k rekapitulaci a hodnocení věcí, které se udály. Rok 2018 byl rok plný změn. A co přinese rok 2019? Zatím nám slibuje štěstí a bohatství. Namíchali jsem pro vás novoroční koktejl plný symbolů a přání do nového roku. Inspirujte se a zamyslete se i nad tím, co si přejete vy sami.

10. listopadu 2018 |

Zimní trendy

Zdá se vám, že je na zimní trendy brzy? To vás pouze klame teplé počasí. Zima umí udeřit velmi rychle a zákeřně, proto je dobré být vždy připraven. My vás v tom nenecháme a ukážeme vám, v čem i v zimě budete in. Připravte se s námi na nevlídné zimní počasí a zpříjemněte si čas novou módní inspirací.

12. října 2018 |

Jedny kalhoty - 3x boyfriend styl

Kde se vůbec vzal boyfriend styl? Možná jeho kořeny sahají až ke Coco Chanel nebo ještě dál. Nosit kalhoty jako muž bylo v historii dokonce i zakázáno. Koho by napadlo, že si takový trend jako je boyfriend, najde i své fanynky. Nejspíš k jeho oblibě vedla ženy touha po pohodlí a po změně.

Článků o módě: 230
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 39

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujeme



provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz