Móda


Článků o módě: 230
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 1 2 3 4 ... 39
15. června 2018 |

Plážový outfit od hlavy až k patě

Většina z nás se už vidí u moře nebo aspoň na koupališti. Ať už se chystáte na plavbu kolem chorvatského pobřeží nebo na Lipno, jedna věc bude určitě potřeba. Ano, máme na mysli plavky :-) Určitě na vás hluboko ve skříni čekají ty z loňska, ale ...

11. května 2018 |

Objevte kouzlo pudrové barvy

Přichází období, kdy všechno rozkvétá a začíná se zahalovat do veselých barev. Pokud patříte mezi ty, kteří se na výrazné pestré odstíny radši dívají, ale sami se v nich úplně necítí, nenuťte se. Zkuste pro začátek třeba jen jemný nádech nějaké hezké jarní barvy… Co byste řekla třeba na pudrově růžovou?

30. dubna 2018 |

Aby byla duha, musí nejdřív pršet

Ráno otevřete okno a snažíte se odhadnout, jestli dneska vyrazíte jen v šatech a v lodičkách nebo bude potřeba jarní kabátek a přeci jen ty kotníkové boty. Odpoledne si pak říkáte, že ten výběr nebyl zrovna šťastný. A do toho navíc začne pršet... Taky to dobře znáte?

6. dubna 2018 |

Zdůrazněte své ženské křivky

Plnoštíhlé postavě sluší nápadité a originální outfity, které šikovně odpoutají pozornost přesně tam, kam potřebujete vy. Neváhejte sáhnout po široké paletě módních doplňků, které vám propůjčí šarm a působivě zvýrazní váš styl.

16. března 2018 |

Když módní srdce bije černo-bíle

Některé módní trendy se mění ze sezóny na sezónu. Jeden rok jsou v módě pastely, další tón v tónu nebo divoké vzory. S černou a bílou je to jinak. Ty jsou evergreeny mezi barvami a jejich kombinace snad nikdy z módy nevyjde...

2. března 2018 |

Po zimě zase do plavek

Začátek března je období, ve kterém na sobě člověk začne pozorovat nejen vánoční kila, ale vlastně všechna ta, která za zimu stačil „nastřádat“. A navíc si začíná pomalu uvědomovat, že co nevidět přijde zase léto, koupaliště a plavková sezóna. Taky vás ta představa trochu znejistila?

Článků o módě: 230
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 1 2 3 4 ... 39

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz