Móda


Článků o módě: 230
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 33 34 35 36 ... 39
27. září 2006 |

Fialová je letos trendy

Nosí se všechny barvy drahých kamenů od žluté přes modrou a zelenou až po stále oblíbenější fialovou. Dříve byla tato barva zatracována, prý se k ničemu nehodí, dnes je na vrcholu. Sluší hlavně tmavovláskám a zrzkám, ale nevyhýbají se jí ani blondýnky. Nejoblíběnějším odstínem je barva fialek, švestková a fialovomodrá. Jemnější tóny jako je levandulová se objevují spíše na obuvi a doplňcích.

19. září 2006 |

Představme si specifický styl oblékaní chytrých mužů

Existují muži, kteří absolutně ignorují módní trendy, neboť mají svůj vlastní styl oblékání, který by nevyměnili. Tento styl - nestyl je nenutí přemýšlet, svůj mozek potřebují na důležitější věci. Vezmou si prostě to, co už nosí léta, případně to, co jim maminka připravila na židli v obavě, že půjdou do práce v pyžamu.

11. září 2006 |

Hit letošního podzimu a zimy!

Legíny už dávno nejsou jen sportovním oblečením žen potících se na hodinách aerobiku nebo v posilovně. Naučily jsme se je nosit i do ulic a jak to tak vypadá, neodložíme je ani v zimě.

7. září 2006 |

Chcete být nalíčená bez vrstev make-upu?

Ani oblečená- neoblečená nebo obutá - neobutá, ale nalíčená - nenalíčená je přesně styl, který letí vždycky. Není nijak obtížný na čas, ani na kosmetiku, neklade vysoké nároky na znalosti ani na zručnost. Abyste si právě tenhle způsob líčení mohla jednoduše vykouzlit sama, stačí se do toho jen pustit, ani víc, ani míň.

2. září 2006 |

Nevíte, co na sebe? Jaký nový kabát? S tartanovým vzorem!

Léto už je nenávratně pryč, a tak nás čeká opět přeházet ve skříni sezónní oblečení. Topy, minisukýnky, letní lehoučké šatičky a plavky už letos neužijeme a budeme se muset podívat po něčem, v čem se zahřejeme.

21. srpna 2006 |

Roberto Cavalli - podzim/zima 2006

Probuďte se do světa, kde brokát přechází v hedvábí, a ještě navíc si můžete tento luxus dopřávat každý den a ne jen, když jdete na ples. Tento splněný sen. Tato pohádka je vlastní podzimní kolekci Roberta Cavalliho.

Článků o módě: 230
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 33 34 35 36 ... 39

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz